Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hathós babám vacsora nélkül...

Hathós babám vacsora nélkül feküdt le, mi a frac ez? Tiszta idegbajt kapok, segitségeteket kérem.

Figyelt kérdés
Nem igazán sirt, csak ma keveset aludt napközben, vendégek voltak, nincs hozzászokva a napi ritmus borulásához. Napi ötször eszik elég jól. Ma ötkor evett utoljára 190 tápit. Este fél kilenckor szokott enni 200-230 at, most nem fogadta el, hozzám bujt és elaludt. Próbáltam az előbb felkelteni, de kiköpte az üveget, alszik tovább. Meddig virrasszak itt felette, várva hogy felkel enni? Összeesek a fáradságtól!! Hagyjam itt az üvegmelegitőbe a tápit, ha éjjel felkel? Egyáltalán éjjel adjak neki vagy már csak reggel? Jajj, nagyon fáradt vagyok.
2009. máj. 17. 22:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Feküdj le.

Nagyon elfáradhatott a sok új ingertől. Tedd be a melegítőbe a kaját ha felébredne, de lehet, hogy végogalszik. De addig is, te aludj!

2009. máj. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi!

Menj aludni, ha a kicsid éhes vagy szomjas lesz felébredsz majd.

Jó pihenést!

2009. máj. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
hagyjad a babót had aludjon, elfáradt, és már enni is fáradt van ilyen. Majd bepótolja ne aggódj. Hagyj ott te is mindent, ha éjjel megéhezik azért én frisset csinálnék majd inkább, de ne ezzel foglalkozz most. Inkább feküdj le aludni.
2009. máj. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
menjél aludjál ha felkel éjjel etesd meg ha nem hagyd aludni. semmi baja nem lesz ha reggelig alszik. ha éhes ugyis üvölteni fog ne aggodj:-) szép álmokat.
2009. máj. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Menj aludni! Ha felébred akkor éhes, etesd meg, ha nem akkor majd eszik reggel. Egy fél éves baba nem hal éhen. Felborult a napja, elfáradt. Lazábban vedd a dolgokat.
2009. máj. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Megyek, alszom. Vagyis inkabb itt alszom nála . Köszönöm!
2009. máj. 17. 22:21
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

mindegy hogy alszol vagy sem, de a kicsit hagyd aludni :)

nem szabad erőltetni, ma egyébként is nagyon meleg volt, számíts rá, hogy később is lesznek ilyen napok. neked sem mindig ugyan olyan az étvágyad.

2009. máj. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Legyél nyugodt!!

Az én lányom rekorder a nem evésben, de szép fejlett, nem kövér nem sovány. Csak az én idegeim vannak kikészülve. A te babucid szerintem azért nem evett ma vacsit, mert sok inger érte, meleg van, lehet hogy fogzik is, vagy már mozgolódik a fogcsírája, és egyszerűen elfáradt. Sok volt neki ez a nap. Holnap bepótolja. Jó éjt, pihenj le és aludd ki magadat. Üdv. 1 éves kislány anyukája

2009. máj. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk kb 3 hetente van ilyen. Nincs belőle gond, éjszaka ébred és kéri a kajcsit, de volt már, hogy így is átaludta az éjszakát. Bízd rá :)

Nyugi, csak lazán :D

2009. máj. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez néha előfordul: annyira fáradt, hogy átalussza az etetést. Semmi baja nem lesz, ha reggelig alszik, akkor se.

Azért ha mégis ébred és éhes lesz éjjel/hajnaéban, inkább friss tápszert csinálj. Forralj most vizet, azt elég lesz megmikrózni.

Jó éjt.

2009. máj. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!