Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek, hogy viselte a babája...

Keditt kérdése:

Kinek, hogy viselte a babája a 2 hónapos oltást?

Figyelt kérdés
Én drága csillagomért a szívem szakadt meg,mindkét combikájába kapott szurit az egyikbe a kötelezőt a másikba a pneumococcus elleni oltást kapta. Pár órával később láza nem volt viszont vigasztalhatatlanul sírt több mint egy órán keresztül,rángatta a lábacskáit,gondolom fájhat neki a szuri helye. Most elaludt de nagyon nyugtalan.Adtam neki egy viburcol kupot mert van benne fájdalomcsillapító is. Ti babátok,hogy viselte? Előfordult nálatok is vígasztalhatatlan sírás? Mennyi ideig tarthat ez el? Remélem csak az első éjszaka ilyen... :(
2011. dec. 15. 22:46
 1/9 A kérdező kommentje:
Félreírtam! Nem viburcol kupot kapott hanem germicid c-t
2011. dec. 15. 22:50
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekünk mindig elmondta a doktornő oltás után, hogy ha hazaérünk borogassam be neki a szuri helyét. Így is tettem - soha nem volt ilyen jellegű probléma, mint a tiétek.

Enyhe láz, bágyadtság volt.


Azt is mondta a doki, hogy ezek a tünetek 48 óráig lehetségesek.

2011. dec. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát nekem azt mondta a doki,hogy ha beduzzad vagy piros lesz akkor borogassam :( Gondoltam rá,hogy anélkül is teszek rá kis vizes ruhát hátha csillapítja a fájdalmát de ezek szerint rosszat nem tennék vele,úgyhogy be is borogatom neki.Köszi a választ.
2011. dec. 15. 22:59
 4/9 anonim ***** válasza:
szia mi is kettőt kaptunk én oda se mertem nézni, nekünk is a borogatást mondták, de manókámnak még sírni sem volt ideje olyan gyorsan megkapta a a szurikat, otthon pedig semmi baja nem lett.
2011. dec. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 krisztivan ***** válasza:
Szerencsés a fiam de még egyik oltástól sem lett baja,nem kúpoztam és nem is borogattam.Túl van a 15 hóson is és semmi baja nincs.Szerencsére.:-))Félve írom csak mert nem akarnám hogy támadásnak vedd,de ha a te hozzáállásodon tudsz egy picit változtatni(kicsit lazábban kezelni,nem annyira"sajnálni")(tudom nehéz)de én hiszem azt hogy akkor a babád is könnyebben venné az akadályt.Mindenképp remélem hamarosan elfelejti a fájdalmat:-))
2011. dec. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mi egész éjszaka hidegvizes vattapamacsot tettünk a két kis combjára. a lányom be is lázasodott a 2 hónapostól és a 4 hónapostól is.
2011. dec. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Pontosan így reagál a kicsi fiam a 2 hónapos oltásra, ahogy leírtad én is germicid kúpot adtam neki, aztán aludt egy nagyot és másnap már semmi baj nem volt. Tegnap kaptuk meg a következő adagot mindkét szuriból és mintha meg sem érezte volna. Nagyon jól viselte és itthon sem volt nyűgös sem. Pedig nagyon aggódtam, hogy megismétlődik, de szerencsére nem, sőt nagyon vidám volt tegnap délután és este is.

Remélem a te babád is jobban viseli a következő oltásokat!

2011. dec. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerencsére csak az adott pillanatban viselte meg. Lázas nem lett tőle, és a közérzete sem lett rosszabb (bár hasfájásnál nem is igen lehet rosszabb) és szerencsére a combja sem fájt.
2011. dec. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindkét combjába kapott az én fiam is. Inkább csak megijedt, és csak akkor sírt, amikor kapta. Nem duzzadt, pirosodott be. Nem ment fel a hője, csak egyszer felsírt éjjel, de visszaaludt hamar. Szóval nagyon szerencsésen vészelte át.
2011. dec. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!