Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen dokival nézessem meg?...

Milyen dokival nézessem meg? Ortopédussal?

Figyelt kérdés
11 hós nagylányom nagyon picit oldalra tatja a fejét(k.b. 3 fokban) szerintem.Rajtam kívül viszont senki nem látja,legalább is ezt mondják.A dokinénink kisebb korábban azt mondta,hogy val.sz.,csak elfárad a nyaka,de majd megerősödik.Szeretnék megnyugodni,ezért megmutatnám valamilyen szakembernek is.Hova vigyem?
2009. máj. 17. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Én dévényre vinném. Előfordul, hogy a nyaki izmok kicsit merevek, ilyenkor szokták a babák ferdén tartani a fejüket. ezt a torna jól kilazítja. Ha komolyabb probléma van, onnan úgyis elküldenek a megfelelő dokihoz.
2009. máj. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az hol van?Vidékiek vagyunk.Írnál róla kicsit bővebben?Köszi!
2009. máj. 17. 20:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Neurológushoz is szoktak ilyennel küldeni de az ortopéd doki is jó.
2009. máj. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
45%

Ez ortopédiai elváltozás, ortopédiára kérj beutalót a háziorvostól!


Szerencsére ez egy enyhe elváltozás ( a leírtak alapján) ezért tök fölösleges dévény kezelésre vinni! Ha kell gyógytorna, akkor az ortopéd orvos be fog utalni gyógytornára.


(nem kell bedőlni a mindig mindenre dévényt ajánlgatóknak, mert baromi drága, iszonyatos üzlet van benne. sokszor tök fölöslegesen kezelik vele a babákat, csak hogy lehúzzák a szülőket. Borzasztó etikátlan, de ez van, egy aggódó szülőnél nincsen könnyebb préda :( )

2009. máj. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!