Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babát be lehet...

2 hónapos babát be lehet vinni Hévízre a tóba?

Figyelt kérdés
Engedik egyáltalán a babákat, vagy hogy van ez?
2009. máj. 17. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen kicsit szerintem még ne vigyél be a vízbe. Egy-kettő elkap valamit.
2009. máj. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne vidd be a vizbe. A baba uszás megfelelő vizközegben ahol a babáknak megfelelően tartják tisztán, ott igen.

Ne vidd olyan zárt zsúfolt, helyekre sem, ahol nagyon sok ember megfordul naponta. Nem kell edzeni az immunrendszerét és a túl sok ingerre (fények, hangok, zajok)sincs szüksége. Még ha békésen alszik is közben, az érzékszervei működnek.

2009. máj. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

alapesetben egyetértek (boltban sem volt még soha, nem is lesz jódarabig, rosszul vagyok a teszkós babáktól), csak nem tudtam, hogy a gyógyvíz is ártalmas lenne-e neki. nem főszezon lett volna, szóval tömeget kikerülve.

tömegbe biztos nem vinném, sőt, én se mennék :) köszi a válaszokat, várok még picit ezzel. nekem amúgy a babaúszás zsúfoltabbnak tűnik, oda azért nem viszem.

2009. máj. 17. 18:47
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Neeem!

Viszont én vásárolni megyek vele mert nem tudom kire hagyni. Attól semmi baja nem lesz, nem nyúl hozzá senki.

2009. máj. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
persze ha nem tudod kire hagyni az más, sajnálom. de száz olyan eset is van, amikor nagymama, nagypapa, apa, anya és nagytesó állja körbe a kosárra rakott hordozóban a babát. nem igaz, hogy egyik se tudott volna rá kint vigyázni arra a fél órára. persze ez más téma. kérdésemre megkaptam a választ: még egy picit várok a vizeskedéssel, maradunk a fürdőkádnál. első gyerek, fogalmam sem volt, hogy mikortól lehet ilyet. :) köszi.
2009. máj. 17. 19:11
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
baba uszi is csak 4hónapos kortol van
2009. máj. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen jártam hévizre uszni. A kapura ki van irva, hogy 12 éves kor alatt a tóban uszni tilos, ártalmas, mert a hévizi gyógyviz negativan befolyásolja a növekedési hormonokat!!!tilos ebbe a tóba vinni kisgyereket! A pénztárnál ugyis mondták volna! A balcsi az persze teljesen más, oda egy 8hós baba már mehet, ha meleg a viz.
2009. máj. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A lányom 14 hónapos, de a Neki vásárolt úszómedencébe az idén még nem fog fürödni, majd jövőre. Pedig azt egyedül csak Ő használná, és igaz csapból folyó,de tiszta vizet teszünk bele, amit a nap melegit majd fel.

Szerintem 2 hónapos baba nagyon pici a gyógyvizbe való fürdéshez.

2009. máj. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat!!!
2009. máj. 18. 08:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!