Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik, normális ha...

Miért nem alszik, normális ha ilyen keveset alszik?

Figyelt kérdés

3 hónapos a baba, de napközben néha ,nem minden nap alszik max 1 órát, este kb 6 órát sokszor kevesebbet.


Mit csináljak, hogy többet aludjon, mert így kifogok dőlni.


2011. dec. 14. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Semmit nem tudsz tenni, altatót mégsem adhatsz neki :)

Amikor ébren van, próbáld meg minél jobban lefárasztani játékokkal, hátha akkor többet fog picit aludni.

2011. dec. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sokat legyetek levegőn,dél előtt dél után is vidd ki sétálni,ha nem többre 30percre,elnyomja a friss levegő.
2011. dec. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babám 2 hónapos. delelött 1 órát alszik azt is a hintába. Délután aludt 2-3 órát attól függ mennyit voltunk lent, mostanába lent ordít, nem szeret beöltözve lenni, mostmár forgolódva, van hogy csak 1 órát alszik. Nekem szerencsére a hintába elvan, vagy a játszószönyegén is ütögeti a játékait, este fél 7kor van a fürdetés és utána alvás, hogy én is tudjak aludni. Szerintem se tudsz mit csinálni sajnos. A védőnő szerint igy hogy éjszaka sokat alszik elég nap közbe ennyi.
2011. dec. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

kiviszem sétálni addig alszik ha behozom felébred, csak itt az a baj, hogy én nem tudok kint a levegőn állva aludni.


egész nap foglalkozva van vele, de játszani még azért nem tudunk, hogy elfáradjon

2011. dec. 14. 13:18
 5/7 anonim ***** válasza:
enyém is két és fél hónapos szintén alig alszik, napközben max 2-3 órát, de cserébe éjjel nem kel. És ő már 3 hetesen is ilyen volt. Ha jól érzi magát közben akkor szerintem nem baj, csak ilyen típus.
2011. dec. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nálunk és fél 7kor van fürdetés de 11-ig le se akarja csukni a szemét, az éjszakát se alussza át, minimum kétszer felébred


a hintába úgy ahogy el van de nem alszik benne, ha meg véletlen kikerülök a látóteréből ordít, így mindig szem előtt kell lennem

2011. dec. 14. 13:21
 7/7 anonim ***** válasza:

Hogy alszik?

Hason, háton?


Lányom addig volt rossz alvó, amíg nem tudott hason elaludni. Az első 3-4 hónapban utált hason feküdni, így aludni sem volt hajlandó úgy. De aztán megszerette, és úgy sokkal hosszabb ideig volt képes aludni.

Én úgy láttam az alvás számára nem volt természetes (mint ahogy én gondoltam volna), hanem azt is meg kellett tanulnia.

Plusz a napi rutin is egyre jobb lett, akkor már egyre jobban tudta ő is, hogy mi miután következik, így később már szó nélkül elaludt, csak ez nála egy folyamat volt.

Nem tudom mit tegyél, de reméljük nálatok is változik majd a babád hamarosan ezen a téren.

2011. dec. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!