Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hósan jöhetnek a rágófogai?...

15 hósan jöhetnek a rágófogai? Kinek milyen sorrendben jöttek ki a fogacskái?

Figyelt kérdés
1 hete nem akar darabos ételt enni, csak levest napi 3x + a 2x táp. mit tegyek? a szájába nem enged belenézni.
2009. máj. 17. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Nalunk ugyanez volt 3 kisorlo kibujt 1 hete es nagyon fajdalmas volt neki. Nem evett csak tejcsit egesz nap, ejszaka sikitott a fajdalomtol....nem tudom mi lesz a tobbi foggal:( az elso 8at eszre sem vettuk szinte.

De ha levest es tejcsit eszik az jo tobb mint a semmi.

Kitartas!

2009. máj. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok.

15 honapos kisfiu. Also negy, felso negy es most 3 db kisorlo igy van 11 fogunk:)

2009. máj. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az en kisfiam 6honapos.neki alul 2van kint de vegre kijottejk a felso 2fogacskak..ugy erzem meg valami mozgolodik mert az ejszakak mozgalmasak es sem akar enni..a kanalat a szajahoz sem szabad meg kozeliteni sem.enis megvagyok ilyedve mert csak a cici kell neki de abbol sem eszik rendesen..szerintem turelem es minden helyre all.vagyis remelem..
2009. máj. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam 11 hónapos, 6hósan jött ki a két alsó, 8hósan négy felső, most egy alsó, és egy hásó-örlő alul :) Ő szeret rágcsálni, a reggeli, és az uzsi álltalában kifli valamivel. De ha nem enne, nem erőltetném. A husileves a legjobb ilyenkor, és persze a tápi! (Sztem a Te gyerkőckéd is tudja, mi a jó :))))
2009. máj. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!