Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csapkod a 7hónapos...

Miért csapkod a 7hónapos kislányom?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnám leszoktatni arról hogy ütögessen. Olyan sallereket osztogat hogy mindenki meglepődik. Ha meg fexik akkor rúgkapál mintha fel lenne húzva. Miért csinálja?
2009. máj. 17. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
az én fiam 8 hós múlt, még mindig ezt csinálja. a játékokat is sokszor nem megfogja, hanem püföli. van mikor egy szem borsóval meg eljátszik, tehát nem azzal van a gond, hogy nem tudja megfogni vagy ilyenek. én is kapok eleget tőle, meg markolászik. a körmét belevájja abőrömbe és nem engedi. szörnyen tud fájni:-) Remélem leszoknak róla. Fekve is folyton jár keze lába, ha hason van, akkor is rúg folyamatosan a lábaival.
2009. máj. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Pont tegnap kaptam a manócskámtól egy akkora sallert az arcomra és ha ez nem lenne elég,akkor a szemembe is belekarmolt!Állandóan üt,csapkod,rúgkapál,de ő ezt élvezi,majd csak kinövi!

5 hó baba anyukája

2009. máj. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szólj rá,határozottan,hogy nem szabad és tereld el a figyelmét.Náluk ez még játék,de ne hagyd,a későbbiekre nézve nem jó dolog.Az én lányom is csinálja(6.5 hónapos).Szerintem 1 maratont már rég "lefutott" :-)
2009. máj. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tetszik neki. Ez is olyan h. ebben a korban ez jön be a legjobban. Majd kédőbb már más fog neki tetszeni. Kitartás.
2009. máj. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!