Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csak a teljesen pépeset...

Miért csak a teljesen pépeset fogadja el a 7és fél hónapos kislányom?

Figyelt kérdés

Ha csak lereszelem (kis lyukún) az almát, akkor ott van a nyelvén nem tud mit kezdeni vele csak öklendezik. Úgy eszi meg ha át is turmixolom.

Hogyan szoktassam hozzá, már többször próbáltam adni.


2009. máj. 17. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd csak, még ráér. Majd ha ő maga veszi kezébe a kaját, és harap bele, majd akkor megszokja. Kicsi még.
2009. máj. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rágcsálni imád. Kenyérhéjat, babapiskótát, uborkát.
2009. máj. 17. 11:21
 3/3 anonim ***** válasza:
ugyanígy vagyok. ha akezébe adok ezt-azt, akkor rágcsálja, kis falatokat már tanulunk tányérból kivenni, szépen teteszi a szájába és megeszi. viszont ha a kajájába egy picike darab valami is van, öklendezik tőle, forgatja a szájába és a 4. falat után hisztibe csap és nem eszik többet. próbáltam annyira puhára főzni a krumplit, hogy szinte szétessen a szájába, de úgy sem ette meg. viszont ha külön csak kicsi krumplikatonát adok neki, akkor semmi baja, szétnyammogja a szájában. az én fiam már 8 hós elmúlt. nem tudom, hogy erőltessem, vagy egyszercsak magától ráérez. nálunk a fogakkal sincsen gond pedig, már van neki 6, úgyhogy akár egészben is ehetné a húst:-))
2009. máj. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!