Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen kell Nestlé...

Mennyi idősen kell Nestlé Beba 1-es tápiról 2-re váltani?

Figyelt kérdés
2009. máj. 17. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Hathósan már kevés nekik az egyes, akkor már váltani kell a kettesre, mellette kell a gyümölcs és a főzelék is.
2009. máj. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi Beba HA Start Aktiv-val kezdtünk 4 hósan, aztán 7 hósan álltunk át a Beba 2 -re.

Most 8 hós és még ezt eszi, mert igaz, hogy korosztály szerint már ehetné a 3-asat, de az egyéb hozzátáplálásból származó táplálékkal fedezi a szükséges tápanyagmennyiséget, így enm indokolt a tartalmasabb tápszer a doki szerint.

Ugyanez volt az előző váltásnál is, mivel már 5 hós korától tízóraira gyümit és ebédre főzit evett.

2009. máj. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok, a 2 válaszolónak igaza van, figyelni kell a picit, én már azt vettem észre, hogy a start tápitól bem lakik jól, kevesebb időt bir ki, ezért váltottam 2- re.
2009. máj. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!