Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden nap frissbe öltöztetite...

Minden nap frissbe öltöztetitek a babát?

Figyelt kérdés
Úgy értem, pl ha semmi baleset nem történik a body-t, rugit ráadjátok még 1x, (pici babánál), vagy minden nap váltotok?
2009. máj. 17. 07:59
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
szia. én a badyt mindennap cserélem a rugdalózót azt nem ha csak nem történik baleset.
2009. máj. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Én igen. Pontosítok: ha nincs baleset, akkor body-t csak esténként cserélek, mert nem rajon a body felvételéért a fiam, igaz, a levételt annál inkább szereti.

Felsőruházatot, rugdalózót, most már inkább pulcsit, pólót, nadrágot, zoknit viszont minden reggel újat kap. Elsősorban azért, mert éjszaka hálózsákban alszik, ha meg már öltöztetem, akkor nem a használtat adom rá, akkor sem, ha tisztának tűnik, másrészt meg rengeteg ruhája van, így sem tudjuk kihasználni és örülök, ha egy-egy aranyos, vagy szép ruhát láthatok rajta. Mondjuk, amikor még nagyon aprócska volt, akkor nem hálózsákban aludt, éjszakára kapott új rugdalózót és azt nem mindig cseréltem le reggel.

Mondjuk most már hozzátáplálok, aktívabban mozog, így sokszor egy ruha nem bír ki egy nappalt, közben is cserélni kell, mert összekoszolja.

De sokszor akkor is átöltöztetem, ha nagyon egyszerű és nem éppen új ruha van rajta otthon és megyünk valahova, például vendégségbe. Olyankor igyekszem azt a ruhát ráadni, amit azoktól kaptunk ajándékba, akikhez megyünk.

Hat hónapos a fiam.

2009. máj. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Ami közvetlen a testén van (body) azt kétszer kap tisztát, reggel és este. Rugit általában egyszer váltok, dél körül. És természetesen, ha éjszakára is kell a hűvös miatt, akkor este mégegy tisztát kap éjszakára.
2009. máj. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg ruhánk van szerencsére, így igen.

Minden este új body-t kap, pizsamába alszik. Reggel lekerül a pizsi, a bodyt nem cserélem le, hanem nadrágot + pulcsit/rugit kap rá. Ha napközben nem lesz piszkos (100 esetből 1), akkor csak akkor cserélek, ha megyünk vhova, és csinosba öltöztetem. Ilyenkor ált. a body is lekerül.

Mostanában kétszer-háromszor mindig cserélődik rajta a ruha, mert reggel hűvös van, napközben meg meleg, és legtöbbször piszkos is lesz.

6,5 hónapos.

2009. máj. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
2 naponta persze ha nem koszos csak akkor. No meg este pizsi.
2009. máj. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!