Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Apadhat a tejem a hozzátáplálá...

Apadhat a tejem a hozzátáplálástól?

Figyelt kérdés
Most vagyunk 6 és fél hósak, már kb 1 hónapja eszeget ezt azt. Gyümidesszertekből bevág egy alkalomra már fél üveggel simán. Próbáltam neki főziket is késziteni de még nem a kedvence. Úgy szoktam csinálni, hogy a 11 órási etetés előtt kap egy kis gyümit, és a 14 órási etetés előtt meg főzit, vagy gyümit. Utána szoptatom. Viszont most 2 napja úgy érzem hogy kevesebb lett a tejem. Valamit rosszul csinálok?
2009. máj. 16. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
nem! apadhat tőle, hiszen mivel hozzátáplálsz, egyre kevesebbet szokik. a szervezeted nem kapja meg a szokásos ingert, így kevesebb tejet termel. így szépen lassan természetesen leválasztódik majd a babád is, és elapad a tejed is. ne aggódj ezen, hiszen ennek így kell működnie! ha szeretnéd, hogy maradjon tejed, mert fagyasztani akarod, vagy kajákhoz felhasználni neki ,akkor próbáld meg, hogy fejed pluszban, azzal fenn tudod elvileg tartani a mennyiséget.
2009. máj. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem a fagyasztás miatt kérdezem, hanem mert úgy érzem nem elég neki már az ami van. Ugy tudom 1 éves koráig még jó ha szopizik az ételek mellett is. De én úgy érzem hogy már 1 szopira is kevés a tejem. Amikor szopizik mindig közben sírásban tör ki, utána kapkod a ciciért és újra sír. Nem nyel olyan intenzíven mint előtte. És ha kifejem utána kb 2 ml jön ki. :(
2009. máj. 16. 21:51
 3/5 A kérdező kommentje:
és a melleim is olyanok mint két üres lufi. Pedig legalább reggel feszülni szokott kicsit :(
2009. máj. 16. 21:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed hogy apadt a tejed, akkor visszahozhatod fejéssel. Én így tettem. Ne aggódj! Biztos beválik.
2009. máj. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szopztasd,az intezívebb mint a fejés,és akkor nem fog elapadni!tapasztelatból mondom!És az,hogy olyan mint a lufi az sem baj,nekem egy szoptatási tanácsadó mondta,hogy a tej szopizás közben termelődik!jó szopiztatást!
2009. máj. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!