Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3-as méretű pelusból melyik a...

3-as méretű pelusból melyik a legjobb? Huggies is gumis a combnál és a deréknál?

Figyelt kérdés
Mi a Rossmann-os babylove-ot használjuk de most már melegnek találom 5 hónapos kisfiamnak.
2009. máj. 16. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi azt használjuk,olcsóbb is meg jó,igaz a liberóval nem ér fel,de nem tudom anyagilag finanszírozni azt a sok pelesut!

Tescósát is kipróbáltuk,de nem jött be,kifolyt belőle minden!86 db os pelenka a Tesco 3500ft

5 hós baba anyukája

2009. máj. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bocsi azt nem írtam,hogy a Hugges kerül ennyibe!

Vannak dm es pelusok Babylove,Babysoft,de hát a Liberó a legjobb!De nagyon drága!

2009. máj. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekünk nem folyik ki semmi a lila Tesco-sból, vékonyabb, mint a Rossmann-os.

Mi ezeket használjuk, amik mindenhol gumisak.

2009. máj. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A Huggies.A nedvszívó képessége messze a legjobb,nem olyan vastag,mint a Libero,és a dereka is gumis(sztem ennek a legjobb a derék gumírozása is).Kisfiam 12 hós,már legalább 5-6 félét kipróbáltam(Libero,Pampers,Dm-es,és neve nincs pelust is)de messze ez a legjobb.És mivel akár 12 órát is kibír,ritkábban kell cserélni(persze ha nincs kaki).
2009. máj. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kislányomnak egyértelműen a Libero vált be. egyszer sem volt baleset.
2009. máj. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is a Huggies vált be a legjobban most a 3 hónapos kisfiamnál. Most 3 éves kislányomnál sokfélét kipróbáltam,szinte az összes "neves" és "névtelen" pelust. Szerettem a Penny-set is,szerintem nagyon jó,minőségre a Liberóhoz hasonlít és közel sem olyan drága. Viszont a Pampers pelusok szerintem semmit sem érnek!
2009. máj. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se jó a Pempers,alig várom hogy elfogyjon amit kaptunk!Eddig még a Liberót próbáltam az nagyon bejött,most fogom a Huggies.t,de mindenki dícséri!
2009. máj. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk első perctől kezdve a pampers jött be. :)9 hós kisfiú anyukája
2009. máj. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!