Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb pelus kisfiúk...

Melyik a legjobb pelus kisfiúknak? 6 hetes a babám, gyakran úgy ébred, hogy a pisi kifolyik a pelusból.

Figyelt kérdés
2008. aug. 27. 12:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Mekkora pelenkát vettél neki,hány kiloval született és azota ugyanazt hordja?Lehet hogy egyel nagyobb méret kéne,milyen fajtát használsz?Általában a hugis jo szokott lenni,
2008. aug. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia!egy tipp:Mindig lefelé hajtsd a fütyijét,mert ha nem teszed azért folyik ki a pisi.Mire én is rájöttem ..ill a férjem szólt,hogy erre figyeljek oda,mert szte ettől van,jó párszor átöltöztünk mi is..amúgy mi liberot és lila tescosat használunk 4.64 a súlyunk és a liberobol a 3-5kilosig megy a lilából meg a 3-6ig asszem...de ha ezt a zacsit kihasználjuk sztem már nagyobbat fogok venni neki.Sztem nem feltétlen kell a legdrágábbat venni-huggies vagy pamperst,mert ha idejében kicseréled alatta a tescos is jó.Mondjuk én minden szopi után tisztába teszem...éjjel is..6hetes a babám nekem is..
2008. aug. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 6 és fél hetes a kisfiam, mi Huggies pelenkát használunk, most váltottunk 1-ről (újszülöttről) 2 méretre.

Néha nálunk is előfordul egy kis "baleset" (nálunk inkább kakival és akkor tényleg nagyon tele szokott lenni a pelus).

2008. aug. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja, igen, ahogy a 2. válaszoló is írta a fütyije lefelé legyen.

(3. válaszoló)

2008. aug. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A 2. válaszadó válasza szerintem a rejtély kulcsa :) a kisfiúk fütyijét mindig le kell hajtani pelenkázáskor mert ha nem teszed és pisil, az már jön is kifele (nem függ a pelustól)! Amúgy mi liberot használunk, a 2es számút, az nagyon bevált eddig.

egy 7 hetes kisfiú anyukája :)

2008. aug. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hónapos a kisfiam, mi a Rossmannos és Pampers pelust használunk. Eddig ilyen baleset még nem fordult elő. Próbálj ki többfélét, mert mindenkinek más válik be. Én nem szoktam figyelni, hogy merre áll a kukaca. Sok sikert.
2008. aug. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű nem a pelussal van a baj,csak nem szorítod meg rendesen.A kórházban is azt mondták,hogy mindegyik jó,csak meg kell húzni rendesen.Mi sokfélét kipróbáltunk (ajándékba mindenkitől kaptunk) és nem fedeztem fel különbséget.Azt mondta a védőnő,hogy ami nekünk szorosnak tűnik elsőre,az a jó.Akkor még befér az újjunk a hasa és a pelus közé.A pici pocakján nem látszik meg,tehát nem szorítottuk meg túlságosan eddig.Viszont ha a párom vagy a nagyi pelenkáz,akkor jönnek nálunk is a balesetek mindig.Ők nem merik meghúzni,mondván túl szoros neki.Mozdul kettőt és már kényelmes is neki.Próbáld ki esetleg.Nekünk a legolcsóbb is tökéletes ha nem túl laza.
2008. aug. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanekkor ugyanez a problemam volt.Nekunk nagyon egyszeru volt a megoldas,egy baratnom tapasztalata utan.Rosszul adtam ra a pelust kilogott a kukija a belso gumi alol.Utana mindig figyeltem erre es azota egyszer sem.Meg igen lefele legyen a kukija.
2008. aug. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elozo valaszhoz meg annyi hogy mindig ugyanoda folyt ki a pisi.
2008. aug. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia.Sztem a Huggies.Mi is szenvedtünk ettől,de mióta azt használjuk egyszer sem fordult elő.A Pampers csapnivaló,a Libero jó,de nagyon vastag nyáron.Én a kezdetektől lehajtottam a kukacát,mégis szinte minden éjszaka átázott.És szerintem számít már ilyen pici méretnél is,h gumírozott a hátulja vagy sem!A Pampersé nem az!15 hetes baba anyukája
2008. aug. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!