Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel fürdetitek a babátokat?

Mivel fürdetitek a babátokat?

Figyelt kérdés
Konkrétan arra vagyok kíváncsi, mennyi vízben, mit tesztek a fürdővizébe és kézzel locsáljátok, vagy fürdőszivaccsal?
2009. máj. 16. 20:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Poci feléig ér a víz, 6,5 hós, kézzel, a vízbe semmit, a kezdetektől Johnson's Top-to-toe wash-t használunk (sárga kupakos, a Felicitas csomagban is ez volt, meg a kórházban is ezt használták). Az illata tetszett a Gabi Édes álomjának, így egyszer vettem, de úgy látszik, az én lányom bőre azt nem bírja, bőrgyógyászatra kellett mennünk a foltjai miatt. Minden baba más, van, aki meg a Johnsonra allergiás.

Ki kell tapasztalni sajnos.

2009. máj. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
9 hónapos a lányom, és még mindig a gyógyszertári fürdető krémet használom, 1 éves korig ez a legjobb a babáknak. Szerintem sokan nem tudjátok azt hogy kell használni, és azért vesztek mindenféle bolti vacakot. A testére kell kenni a krémet mint a testápolót kennél, és utána tenni a vízbe a babát. Nem a vízben kell rákenegetni, mert nem fog sikerülni, és csak úszkál a víz tetején.
2009. máj. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Szió!

Én az előzőekhez csak annyit tennék, hogy a legideálisabb a gyógyszertári fürdető 1 éves korukig, ahogy azt már előttem is mondták. A Johnson's fürdetőkről pedig orvosok mondták, hogy a legallergizálóbb. Ameddig csak lehet, maradj az illatanyag és színezékmentes fürdetőknél, mert attól biztos, hogy semmi baja nem lesz.

Ráér még, jó néhány évig fogja majd magát mindenféle illatfelhőben "úsztatni". :))))

2009. máj. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
A lányom 14 hónapos. A fenekét, combhajlatot, puncit a gyógyszertári fürdetővel bekenem, addig folyik a viz a nagykádba és úgy ül bele. Játszik a halacskával, békával, kiskacsával, ő szokta csapkodni a vizet, ezért csupa vizes minden. Van egy rongyzsebkendő, ami állandóan a kezemben van és ha a szemébe megy a viz, akkor törlést kér.
2009. máj. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!