Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Akik voltak már...

Anyukák! Akik voltak már olyan helyzetben, hogy 6 hónapos babájuktól egy hetet külön töltöttek, hogyan viseltétek?

Figyelt kérdés
És a babák? Észre vettetek e rajtuk valami negatív változást? Lehet bután hangzik, de tudni szeretném, milyen hatást váltott ki. Nem ítéletekre vagyok kíváncsi, hanem tapasztalatokra! Előre is köszönöm!
2009. máj. 16. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én ne mvoltam ilyen helyzetben, de szinte biztos vagyok benne, hogy te rosszabbul fogod viselni, mint a gyerek. ebben a korban a gyerkőc viszonylag hamar elfogadja azt, aki körülötte van, ha az illető kielégíti az igényeit. ha kap enni inni, el tud aludni az illetővel és játszhat vele, akkor a baba igazából nem fog téged keresni. Te viszont már néhány óra elteltével hiányolni fogod és te nem fogod megszokni hogy nincsen ott:-)
2009. máj. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Kb 8 hós kortól kezdenek személyekhez ragaszkodni a babák, ezért ha el kell menned inkább még addig intézd el!
2009. máj. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az en fiaim 5 honaposak voltak, mikor munkaugyben 2 hetet kulfoldon kellett toltenem. En nehezebben birtam, mint ok, azaz veluk semmi gond nem volt, elvoltak a ferjemmel es a nagyszulokkel. Bar picik voltak, en elmagyaraztam nekik ertelmesen, hogy elmegyek, de vissza fogok jonni. Azota mar ovisok, de ezt a modszert (oszinten megmagyarazas) alkalmazom azota is, s igy egyaltalan nem viseli meg oket, ha kisebb-nagyobb idot nelkulem kell tolteniuk.
2009. máj. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
1 éves kor alatt nagyon megviseli a gyerekeket az anya hiánya 1 napra is. Még 1 hét is sok. Vidd magaddal!
2009. máj. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!! kedves 3. válaszoló, alkalmazni fogom a módszered, remélem, beválik majd!! magammal vinni sajnos nem tudom... de a nagyszülőkkel napi kapcsolatban van, szereti őket, már hagytuk rájuk, aludt is náluk és soha nem volt gond. magamról tudom, hogy elviselhetetlenül fog hiányozni, de én már felnőtt vagyok, tudom kezelni ezt. csak miatta aggódtam, de most kicsit megnyugtattatok. nagyon szépen köszönöm!!
2009. máj. 16. 17:52
 6/6 A kérdező kommentje:
kedves utolsó válaszoló, beszéltem erről én is a védőnővel, mert én is így tudtam, de azt tanácsolta, ha menni kell, inkább 8-9 hónapos kor előtt tegyem, mert akkor még nem alakult ki annyira az "anyássága", később sokkal nehezebben viselné a távollétem.
2009. máj. 16. 17:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!