Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sok babára jellemző hogy 8...

Sok babára jellemző hogy 8 hónapot színte végig sírdogál? Nem lehet még egy jót se sétálni mert mindig bőg?

Figyelt kérdés
2009. máj. 16. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha 8 hónapot végigsír akkor ott valami oka kell legyen! Nem hiszem hogy sok babára jellemző, bár nem tudom mit értesz azalatt hogy végigsírja. De én elvinném orvoshoz hogy vizsgálják ki ultrahang stb, mert lehet hogy fáj vmije.
2009. máj. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is van nálatok valami a háttérben.

Vidd el orvoshoz, lehet, hogy tényleg fáj valamilye

2009. máj. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem az én babám de kíváncsi voltam hogy nektek is gyanus -e a dolog
2009. máj. 16. 16:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is van valami oka, ha ilyen sokat sír a babád.

A kisfiam az első 2 hónapban nagyon sírós volt, irtó keveset aludt, aztán kb 2 hónapos korában megváltozott nyugodt, kiegyensúlyozott baba lett, elég jól kialakult a napirendünk is. Persze vannak sirások most is, de annak általában oka van: éhes, álmos, stb.

Talán érdemes lenne valamilyen kivizsgálásra elvinni, ha egyébként nem találsz okot a sírásokra (nem éhes, szomjas, álmos, fáj a pocakja, foga jön stb)

2009. máj. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!