Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért az az első, hogy összefo...

Miért az az első, hogy összefogdossák a babám kezét?

Figyelt kérdés
Olyan sokan vannak, akik ha babát látnak, rögtön a kis kezét kezdik el piszkálni! Engem nagyon zavar, mert a következő pillanatban már a szájában is van! Miért nem egyértelmű, hogy kézmosás nélkül nem nyulkálunk a babához?! Jártatok már így? Mi a reakciótok ilyenkor?
2009. máj. 16. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ez még a jobbik eset, mint mikor pl. meg akarják puszilni vagy az arcát, fejét simogatják. Esetleg nedves törlőkendővel áttörlöd, ha zavar, nekem sem esik jól, csak a családtagoktól. Idegenektől semmiképp!
2009. máj. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Inkább a buksiját simogassák mint a kezét amit aztán a szájába vesz. Én feltettem egy hasonló kérdést nemrég. Volt aki azt írja, hogy zárjam oxigén sátorba...hmmm

Én utálom, ha mostalan kézzel fogdossák a babát. És olyan emberek is akiknek gyerekeik vannak/voltak. Mintha nem tudnák, hogy vagy kezet mosok mielőtt hozzányúlok vagy nem nyúlok hozzá.

Legszívesebben rájuk szólnék de hacsak nem nagyon koszos a kezük tűröm és nem engedem a babámnak, hogy a szájába vegye a kezét amíg meg nem töröltem.

2009. máj. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Szia!Sajnos a választ én sem tudom,:( de nálunk is jelen van a probléma.

Azt vettem észre,hogy a gyermektelen ismerőseinkre jellemzőbb az,hogy tapizzák a kezecskéit anélkül,hogy előbb megmosták volna a sajátjukat.

Nagyon dühít engem is,de legtöbbször csak bambán mosolygok,hiszen mire megszólalnék,hogy ne fogdossák össze,rég megtörtént...

Ilyenkor gyorsan áttörlöm popsitörlővel babám kezeit,ha otthon vagyunk és vendégeket fogadunk,még van idő szólni nekik,hogy előbb futás a fürdőszobába fertőtleníteni.

2009. máj. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Ezt nem hiszem el, hogy már megint le lettem szavazva! Mi rosszat írtam?!
2009. máj. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Engem is nagyon zavar.

Anyósomnak is ez a szokása. Nem tudom miért nem lehet inkább a buksijára puszit adni. Ha elmennek általában megmossuk a fiam kezét. :-)

2009. máj. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
húúú az ideg rögtön működik bennem nagyon rossz érzés . Le se tudom törölni mert még az illetö csúfolna ki! De nagyon figyelek el forditom ha tudom a gyereket ha valaki közel hajol nagyon cikki de rögtön eszembe jut és már mozdulok is el! De van hogy a fejét puszilják meg adtol azért nem jövök idegbe.
2009. máj. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Szrintem a pont csökkenés nem ugy van hogy leszavaznak hanem belépéskor sok pontunk van majd az csökken utána meg újból nől és meg állapodik . Legalábis én pontom így van.
2009. máj. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
16:27 vagyok én az utcai történetekre gondolok de igen van hogy a kedves rokon is így csinál de talán azt tullehet élni.
2009. máj. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!