Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos kislányom nagyon...

3 hónapos kislányom nagyon szeret tévét nézni. Árt neki ha napi kb.1 órát nézi?

Figyelt kérdés
2009. máj. 16. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Létezik ilyen is? Mi a reklámokat kedveljük pici kortol. A 6 éves fiamat sem köti le a TV. 14 hónapos babit csak a reklám,akkor se kép se hang. A fiam is ilyen volt.

Szerintem inkább szakembert kérdezz.Ugyis ezt is azt is irni fognak.

2009. máj. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják az idegrendszerére káros. Az enyémet is csak a reklám köti le, de én inkább megvonom tőle a tv nézést. Amúgy 3 hónaposan még fel sem fogja mit lát csak összezavarhatja a gyors képváltás.
2009. máj. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Szia.Én a védőnőt kérdeztem,bár én nem engedem neki a tv-t nézni,de oda-oda pillantgat néha.A védőnő szerint egy kevés tv nézés nem ártalmas,de rendszeres és hosszas nézés igen.Ő a hipaktivítást emlitette,hogy a tv-ben nagyon gyorsan pörögnek a képek,villognak stb,ami leköti a gyerek figyelmét,de amikor ez nincs akkor hiányzik neki ugyanez a pörgés.igy ő maga is ilyen pörgős lesz.Logikusnak hangzik a dolog.Persze ez csak az ő véleménye.Szerintem ilyen hosszan ne engedd neki nézni a tv-t

4 hós anyuka

2009. máj. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

A hiperaktivgitás nem ettől alakkul ki.Az enyém is nézte semmi baja nem lett!

9 hós

2009. máj. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
6 hósan még nem nézte 1-2 percnél tovább mert én nem engedem.
2009. máj. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem engedném, de sajnos a járóka csak úgy fér be a nappaliba, hogy rálát oldalról. Próbálom elfordítani a babát (5 hós), de hát most kezd forgolódni. A nagyobb gyerekekenk meg nem mondhatom, hogy nem nézheti.... De lehet, hogy majd odaterítek egy plédet, hogy ne lássa teljesen...
2009. máj. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 3 honaposan meg nem igazan tudja "nezni" a tevet, max neha rapillant. A lanyom most 16 honapos, es ma eloszor nezett vegig egy 5 perces Micimackot. Nagyon sokat voltam/vagyok egyedul a lanyunkkal itthon, es nekem kell hogy valami szoljon a hatterben. Ezt valoszinuleg a lanyom is megszokta, es mivel nem "tiltottam" tole soha, ezert csak azt nezi, ami erdekli.
2009. máj. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!