Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Még mindig a védőoltás miatt...

Még mindig a védőoltás miatt lehet nyűgös?

Figyelt kérdés
Kisfiam szerdán lapott két szurit,azóta napközben alig tudom lekötni a figyelmét,gyakran akkor sem nyugszik meg,ha felveszem.Éjszakánként óránként felsír,nagyon nyugtalan.
2009. máj. 16. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az attól függ,hogy milyen oltást kapott.Mikor a fiam a 15 hós kötelezőt kapta,akkor mondta a doki,hogy nyűgös lehet napokig,meg kb 5 napra rá be is lázasodhat.
2009. máj. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A premináltol másfél hétig volt baj. Az első oltáskor.A másodiknál már semmi.
2009. máj. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi!Ő most 4 hónapos,egy kötelező oltás volt,a másik pedig Prevenár.Eddig nem viselte meg... (a 2. ill. 3. havi ) az lehetséges,hogy most érzékenyebb lett?
2009. máj. 16. 14:32
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

Nem hiszem, hogy az oltástól van bár attól mert eddig nem volt baja tőle most még lehetne.

Lehet, hogy valami lappang benne vagy frontot érez.

2009. máj. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én kislányom a 3 hós kötelezőt kapta szerdán, és az egész pénteki napot átsírta olyan szívszaggatóan, hogy majd' megőrültem.

Nem evett, nem aludt, csak sírt, akármit is csináltam vele.

Még a szokásos séta sem nyugtatta meg, amit át szokott aludni a friss levegőn.

Estére jött csak helyre, és akkor evett egy jóízűt, és kialudta az oltás nyűgét.


Biztos, hogy az oltás okozta nála, mert eddig minden oltás hasonlóképpen megviselte, az oltás napján, az azt azt követő nap aluszékony, és mindig két napra rá volt ilyen sírós.


Szegény pici szervezetüknek nem egyszerű legyűrni ezt a sok oltást.

2009. máj. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!