Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket csinálnak 8 hónapos...

Kriszta66 kérdése:

Miket csinálnak 8 hónapos babáitok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 16. 08:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

az én fiam most próbál négykézlábra állni. tolja a fenekét az égbe állandóan, a feje meg leesik közben:-) de hát majd csak megtanulja. ülni, ha felültetem elég sokáig megül, játszik úgy. nagyon szeret állni, ha fogom, de ezt nem nagyon merem sokat csinálni, nehogy kimaradjon a mászás nála. amúgy egész nap hempereg, és örül neki:-) mindent megkóstol, leginkább azokat adolgokat, amiket nem kéne. gügyög, rikogat. még értelmes szóra emlékeztetőt nem mond, de majd idővel.

Nagyon tetszik neki a süti süti pogácsa játék, de csak akkor , ha én csinálom, és fogja közben a kezemet. egyedül még nem megy. próbál pát inteni, már nyitogatja az ujjait. puszit is ad néha, illetve hát odanyomja a száját az arcomhoz:-)

2009. máj. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom mászik mindenhol ott van:)Illetve kapaszkodva megy szintén mindenhova ahova kapaszkodva el tud jutni.Imádja az állatokat főleg a kutyákat mondja hogy vau vau.Bár a macskára és a papagájra is azt mondja.Pápázik bár azt csak akkor ha kedve van ha mondom neki többnyire csakazért sem:)

Már nagyon érdeklődik a mi ételeink iránt, és nagyon jóizűen meg is eszegeti.(pl:leves tészták husi darabok).Ja és a fogcsikorgatás az elmaradhatattlan...

Mostanában kezdett el pakolni mindent kivesz mindenhonnan, és a legkisebb résen is bemászik ahonnan persze kijönni már nem tud:)

Szóval nálam most indult be a fogyókúra!

2009. máj. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kislányom kb. olyanokat csinál, mint amit az első válaszoló írt. Ezen kívül kommandós pózban kúszik ezerrel, négykézláb hintázik, abból felül. Alig van el egyedül :-(, nem nagyon lehet egyedül hagyni, mert szinte egyből üvölt. Egy-két szótagot már kiejtett a száján, amikor én mondtam valamit és utánozta, de ha direkt mondogatok neki valamit, akkor nem hajlandó! Puszit még nem ad, hanem lenyalja az egész arcunkat, meg rácuppan az államra és azon akar szopizni. Olyan, mint egy kis pióca, alig tudom leszedni magamról :-)))!!! Tegnap este meg rájött, hogy ha a tenyerével csapkodja az arcomat, akkor tök jó csattogós hangja van :-), ne ez lekötötte vagy 5 percig, én meg csak tűrtem, hogy a 8 hós kislányom megver :-)))!!!
2009. máj. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A kisfiam 22-én lesz 8 hónapos és egy hete jött ki az alsó 2 foga egy napon és még akkor azon a napon elindult négykézláb. Ez úgy sikerült, hogy nálunk voltak vendégségbe egy babucival, aki már négykézlábazott és tőle leste el, mert amikor elmentek elkezdte rögtön gyakorolni. És ez történt az első gyermekemnél is, ő is pont így indult útnak. Próbáljátok ki!

Egyedül fel ül és ha talál valami nagyon érdekes dolgot, de nem éri el, akkor megpróbál felállni.

Kukucska játék a kedvence és hát persze követ engem a lakásba mindenhova. Amúgy idáig ő is egy kis pióca volt, de most úgy leköti őt a helyzet változtatás, hogy egész nap el van egyedül, még aludni sem akar.

2009. máj. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
fickom most volt 8hos.mar tud maszni,felulni,es felalni.most probal lepegetni szeket,asztalt,fotelt fogva.persze rengeteget esik meg csak kezdo;)de mar az esni is jobban es,vigyaz a buksijara;)gagyogni meg nem igazan gagyok,ba,ma,go,meg ileket.sokaig eljatszik maga vagy maszva kergetocskezik a kutyusunkal,nagyon gyors neha meg is fogja;)nagyon edik.taplalkozassal picit problemank van,keveset eszik,inkabb meg szopizna.amugy nagydarab baba;)mar 10kiloses74cm.7honapos korig azt hittem megsem mozdul a sulya miatt,de 1honap alatt mindent behozott.;)imad lehuzni mindent,veszelyes helyekre maszni;)mint minden baba gondolom;)
2009. máj. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat jókat mosolyogtam rajtuk biztos nagyon aranyosak.az én kislányom is most probálkozik a mászással de hátrafele.,ülni is már megtanult csak még néha eldöl.Egyébként kimondja hogy nem, de szerintem még nem tudatosan.A legjobb játéka a távirányito és a telefonom.
2009. máj. 16. 16:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!