Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 honap körüli fiu babaitok...

5 honap körüli fiu babaitok mit csinalnak, forognak mindket iranyba?

Figyelt kérdés
az en fiam utal hason lenni, mar minden praktikat bevettettünk, de igy is csak par percet marad hason.Elöször karacsonykor fordult meg(hasrol hatra), de ezt nem igazan gyakran csinalja.Hatrol hasra is megfordult mar parszor, de ugy tünik nem "tudatosan"csinalja.
2011. jan. 31. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Az én fiam is 4 és fél hós és szintén nem nagyon szeret hason lenni:) Ő is megfordul hasról hátra, viszont visszfelé hátról hasra még nem sikerült bár erősen rajta van már a dolgon:) Viszont ha fogom a kezecskéjét akkor szeret csücsülni sokat.
2011. jan. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én fiam is utált hasalni, ennek ellenére naponta többször hasra fordítottam, és ha látszott rajta, hogy nem jó már neki, azonnal visszatettem hátra. Addig is adtam neki játékokat, melléfeküdtem, beszéltem hozzá. 3 hósan kezdtük ezt, egyre hosszabb ideig bírta, ahogy erősödött a nyaka, háta. Utána már nem hasra tettem, hanem a kezénél fogva húztam hátról hasra, és segítettem neki hasról hátra fordulni. Ebből egy idő után megtanulta, hogy kell önállóan átfordulni. 5 hósan már szeretett hason lenni, most fél évesen mindkét irányba át tud fordulni, sőt már gurult is. Ne add fel, próbáld ki pl., hogy felveszed és hátradőlsz, majd hanyattfekszel, így is hasal, ez nálunk nagyon bevált.
2011. jan. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!