Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak ha elrontottam?

Mit csináljak ha elrontottam?

Figyelt kérdés
hogy tanítsam meg egy éves kislányomat hogy egyedül is eljátszon? sajnos elrontottam, mert mindig szórakoztattam és vele játszottam eddig, de már együtt sem jó neki, sőt a könyvnézegetés sem köti le 1-2 percnél tovább. Folyton nyüszög, sikítozik, és csimpaszkodik belém. Velem van a baj? Esetleg lehet ez fejlődési ugrás?
2009. máj. 15. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
szépen lassan ujbol elöröl kezdeni mindent rá szánni az ídöt meg kell tanitanod játszani mert csak, gond lesz ugyis belöle ha társasságba is kerül. Unatkozni fog ha nem segítesz neki. Le kell ülnöd mellé és felkel a figyelmét hívnod hogy ez egy nagyon vídám játék. Te legyél boldog ha elöveszed a játékot és ö kiváncs lesz hogy mi is az és bevonod Ő-t a játékba színte színészkedned kell mivel téged mint felnöttet nem érdekel de ugy kell csinálnod mintha te is 1 éves lenné.Az anya taníts engem című könyvet letudod tölteni a mesefalva g-portálrol. És az egy éveseknél olvasd el mit hogyan.Türelem napokba fog kerülni mig végre jó utra tereled de büszke leszel magadra ha végig csinálod mert így ugyis kényelmetlen neked.
2009. máj. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nagyon sokat magyaráz neki röviden tömören és kérj töle ídöt hogy kicsit anya főz ,te meg adrá a babaruhát a babádra mert fázik, vissza jövök figyelek csak most én ki megyek...
2009. máj. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!