Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretgettétek már meg úgy a...

Szeretgettétek már meg úgy a babátokat, hogy sírni kezdett?

Figyelt kérdés
Olyan aranyos volt ma, ahogy huncutkodott, hogy úgy megölelgettem meg puszilgattam, hogy szegénykém elkezdett sírni! Nem esett jól neki, de nem bírtam megállni. Annyira szeretem!
2009. máj. 15. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én jártam úgy, hogy véletlenül túlságosan megpuszilgattam, elfelejtve, hogy fogzik,és fáj az állkapcsa-sajnos van ilyen.
2009. máj. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is van olyan, hogy én puszilgatom, ő meg már lök el magától, menne teperni és már picit nyüszög is :)

Ilyenkor azt szoktam mondani neki, hogy "sajnálom, de ez ezzel jár. mármint ha ennyire szeretik az embert" :)

2009. máj. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem győzök én is olyankor bocsánatot kérni, de hátha érzi, hogy csak szeretketi a lökött anyja :-)
2009. máj. 15. 21:06
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az apja puszilt egy olyan cuppantósat a mesztelen pocijára, hogy szerintem a hangtól megijedt és sirva fakadt:((( esküszöm másnap este még emlékezett rá, mert nyüszögött, ha az apja kezdte finoman puszilni. Ahogy abbahagyta és én pusziltam, az már okés volt, apa kiesett a pikszisből:))
2009. máj. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Végül is ő csak sírással tud szólni, hogy köszi anya, de elég volt :)

Miis jártunk már így.

2009. máj. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez mindenkivel előfordul :)

mit csináljunk ha egyszer olyan zabálni valóak.....:)

2009. máj. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!