Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom mintha nem tudna...

Kislányom mintha nem tudna enni. A foga jöhet?

Figyelt kérdés
4,5hónapos kislányom már jó ideje nagyon nyálzik. A kis keze is egész nap a szájában van és én is úgy látom, mintha meg lenne duzzadva a kis ínye. Tápszert kap és már elkezdtük a hozzátáplálást is. Pár napja rettentően sír minden etetésnél. Ha kanállal etetem (puha fejű) akkor is, de ha cumiból, akkor is; alig eszik. Elképzelhető, hogy a fogától? Mit ajánlotok? Hogy tudnék segíteni neki, mert látszik, hogy nagyon szenved és tényleg nagyon keveset tud enni.
2009. máj. 15. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehetséges,hogy a fogától, de nézd meg nincs-e szájpenész, olyan fehér kis hójagok,mert ha mindig a keze a szájában van előfordulhat és az meg nagyon fáj.
2009. máj. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi is ekkor kezdtük...ha nincs szájpenész, fogzik.Én a Dologélt ajánlom, ezekre az első fájdalmakra bőven elég.Majd ha már bújnak ki a fogak, akkor használhatsz Dentinoxot-azt napi 3x csak, mert lidocaint tartalmaz.A Dologélben csak gyógynövények vannak-nekem a hólyagot is meggyógyította a számban.
2009. máj. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!