Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15hónapos babuci miért nem...

15hónapos babuci miért nem akar enni?

Figyelt kérdés

8napja megkapta az oltását és azota nagyon válogatos, nagyon ritkán kap bébiételt csak ha utazunk, minden nap fözök neki ételt próbálom változatossá tenni az étkezettésést, de mostanában kinszenvedés az ebédeltetése, és az uzsonnáztatása (reggelit megoldottam végre nagy nehezen ahogy ti tanácsoltátok köszönöm)

kénytelen voltam bébiételt venni és azt adni neki. mivel ma is föztem és megint borithattam ki a kaját, nasiként hogy azért legyen valami a gyomrába tápin kivül kapott sajtot és almadarabokat azt majszolja.

ti mit adnátok a mostanában válogatos babónak?



2011. dec. 8. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam nem válogatós inkább az étvágya katasztrófa.Ami viszont múltkor ledöbbentett az az volt, hogy megfőztem az ebédet ami krumplipüré volt fasírttal és általában pépesíteni kell neki a kaját mert másként nem eszi meg ezeket viszont nem tettem a gépbe csak villával összetörtem a fasírtot és elkevertem a krumplival.Az istenért nem ette meg pedig éhes volt.Aztán beletettem a gépbe elővettem a szokásos tányérját kanalát bele a kaja úgy már ette is mint a kis angyal.Nem lehet, hogy te is valamit változtattál amit eddig megszokott?
2011. dec. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem.... igy visszagondolok nem volt áltozás, ugyanugy eszünk, mindig ugyanakkor. Két kanállal hogy ö is merithet. se pépesen se darabosan.....

16 foga van (nem hinném hogy a maradék 4 fogat most növeszti)

persze ha kukirol van szó vagy gyümiröl na az jöhet. (gyümit azt kap is de nasit kukifélét csak akkor ha normál kaja mennyiséget megette

2011. dec. 8. 13:25
 3/3 xStefix ***** válasza:

Te is írtad, hogy az oltás óta van ez.. És az MMR nem kétnapos program.

Én hagynék még neki időt, hátha javulni fog, ha teljesen kimegy belőle a bacihad. Ha 1-2 hét múlva sincs változás, akkor már kezdhetsz gondolkodni, mit hogyan.

2011. dec. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!