Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15honapos kisfiam tegnap este...

Cumimami kérdése:

15honapos kisfiam tegnap este ota lazasodik. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Tegnap voltunk orvosnal,akkor meg nem volt lazas.

a doktorno azt mondta,hogy piros a torka,de zorejt nem hallott.adott ra antibiotikumot.

4szer volt lazas tegnap estetol mostanaig,de mar most is kezd lazasodni.adtam neki kupot is meg algoflex babyt.levitte neki,de par ora mulva megint lazas.vizesruhaztam is,de nem turi meg magan.mit csinaljak,hogy megszunjon a laza?mitol lehet?korhaz lesz a vege?


2011. dec. 1. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy kis láztól még nem lesz kórház ne aggódj. Ha nagyon felmegy neki akkor hűtőfürdő, majd kúp, de 38 alatt nem kell csillapítani sem. Felesleges egyszerre a kúp és a szirup is. Napközben inkább szirupot adj neki, éjszakára pedig kúpot. Itasd sok folyadékkal nehogy kiszáradjon. 3-4 napnál nem szokott tovább tartani a láz, védekezik a szervezete a vírusok ellen.
2011. dec. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha 38 főlé megy akkor tedd bele hűtőfürdőbe.Én 38 alatt is szoktam adni kúpot a kislányomnak,nem kell megvárni még felmegy a láza.Holnap vidd vissza a dokihoz,nehogy hétvégén gond legyen.Makacs lázra én Mexalen kúpot szoktam adni a kislányomnak.
2011. dec. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Még annyit,kúpot meg szirupot egyszerre ne adjál neki.

2011. dec. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!