Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most ilyenkor mi lehet a baja?!

Most ilyenkor mi lehet a baja?!

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy az elmúlt pár hétben észrevettem azt a 4 hónapos lányomon, hogy teljesen megfeszíti a lábát a kezeit a teste mellett tartja és elkezd remegni, mintha dühös lenne. És közben pedig fújtat.. az egész nekem rohamra hasonlít, de ha hozzászólok vagy a látóterébe kerül vagy a párom teszi ezt, esetleg számára ismerős ember, akkor abbahagyja és mosolyog. Ezután 'elfoglalja' magát mással, gagyog nekünk vagy nézi, hogy mit csinálunk.


Ez mitől lehet? Ha rohama lenne, akkor nem hagyná abba, amint történik vele valami (meglát, hozzászólunk, etc.) vagy igen?!


Volt másnál is ilyen? Esetleg fogzással összeköthető? Bár 2 hónapos kora óta jön az alsó 4 foga..


2011. dec. 5. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
a fogzástól tuti nem csinál ilyet. Dokidnak nem említetted még? Lehet fejlődés neurológiai vizsgálatot kérne...
2011. dec. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teljesen normális ha csak néha csinálja. Az én 4 hónapos kisfiam is szokta ezt csinálni de azt mondta a védőnő meg a gyerekdoki, hogy csak tornázik, edzi a kis testét. Az én kisfiam főleg akkor csinálja amikor leveszem róla a pelust...
2011. dec. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!