Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha allergiás a babám a tejre...

Ha allergiás a babám a tejre akkor a tejszintől is baja lenne?

Figyelt kérdés
Most kapott elöször tejet,zöld nyákos büdi kakija lett tőle. Azonban még 2hete kb kapott tejszint és semmi baja nem lett tőle. Sajt,tejföl kefir és társaitól semmi baja nincs
2011. dec. 5. 14:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor nem a tejtől lett olyan a kaki...
2011. dec. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem ha növényi tejszin probáld ki
2011. dec. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt hiszem Milli fözőtejszint kapott 2hete.
2011. dec. 5. 14:39
 4/10 xStefix ***** válasza:
Mennyi idős?
2011. dec. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
19hós.
2011. dec. 5. 15:15
 6/10 xStefix ***** válasza:

A tejszínt ételbe főzted vagy simán itta? (nem tudom, simán lehet-e, bocs, ha hülye feltevés)

A családban van valaki allergiás? Nemcsak tejre, ételre.

Mert ha főzted a tejszínt, akkor lehetséges, hogy a "nyers" tejtől volt.

2011. dec. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

igen, hallottam én is olyat, hogy a főzött tejet már bírta, a nyerset, töményet még nem.

nálunk 1 évesen derült ki, hogy nem bírja a tejet, így a tejszínt, tejet nem is próbálom kb.2 éves koráig. a többi tejterméket bírja. most 1,5 éves

2011. dec. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Stefi: simán itta! Vagy fél dobozzal.A dobozt látta hogy apája issza és kért. Nem birtuk megállni hogy ne kapjon.Hu de ha tudnád hogy izlett neki! Kostold meg!:) Legjobb dolog a földön. Hu,hogy van-e allergiás a családban. Anyum penicilienre érzékeny,de másról nem nagyon tudok..

Egyébként itt vannak az elözmények,de kissé leszóltak a válaszadók:( http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

2011. dec. 5. 15:42
 9/10 xStefix ***** válasza:

Látom, kaptál "okos" válaszokat is. :)

Hát, ha a házitejjel így jártatok, akkor én ezt nem erőltetném a helyedben. Ha te nem ilyet iszol általában, tehát a te tejeden keresztül eddig nem ismerte, akkor ezen könnyen kibukhatott, mert a házi még erősebb, mint a bolti tejek.. Vagy ha mégis próbálnád, akkor először úgy, mint a régiek, felesben higítva. De ha minden más tejeset eszik és bír, akkor kibírja tej nélkül. ;)

De betegség is lehet az oka, amit a kh-ban szedett össze, ahogy írtad.

Azzal meg ne törődj, hogy egyesek szerint az anyatej pont nem "diétás". Hát nem is az, de ők valamit egyébként se tudnak. :)

2011. dec. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem házitej volt.Én úgy gondolom,h örülök h legalább szopizik..
2011. dec. 5. 17:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!