Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babavizet, miután felnyitunk...

Babavizet, miután felnyitunk egy flakont, meddig lehet felhasználni?

Figyelt kérdés
És ha vizet forralok, és lehűtöm, hogy majd azt igya a Kismókusom (6hónapos), mit csináljak a tetején úszó vízkővel, ami a forralás hatására képződött?
2009. máj. 14. 20:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én mindig elhasználok egy üveggel 24 óra alatt, így forralnom sem kell, (mikor pici volt és anyatejes, kisebb üveget vettem hogy ne keljen kiönteni,) tápszer, tea, iszik simát is, felbontás után hűtőben tárolandó, asszem rá van írva.
2009. máj. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Lányok, nem tudom, hogy ki az, aki itt sorra lepontoz Benneteket, nagyon sajnálom!!! Sokszor jártam már én is így... :( Nem tudom én sem megérteni, hogy egyes emberek ebben mi vicceset találnak...?! Hogy jobb dolguk nincs?! Biztos dedósok szórakoznak. Kár, hogy tele lett hülyegyerekekkel az oldal, pedig én úgy szeretem.

Én Nektek csajok azért köszönöm még egyszer a válaszokat!

2009. máj. 16. 09:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!