Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hós babám már második napja...

6 hós babám már második napja nagyon keveset eszik. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
Úgy elagyok keseredve, nem tudom mi van vele? Szopizik még .Meg szoktam neki gyümit és mildipépet is adni.Ma nem kellett se a gyümi meg a pépből is csak 2-3 kiskanállal evett. Szopi is csak 3-4-szer volt ami csak 4-5 percig tartott. Meg egész nap nyügős.
2009. máj. 14. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hu akkor ezzel nem vagyok egyedül,mert fiam 8hos és ugyanez van 2 napja.talán a front.éjjelünk se volt jó
2009. máj. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én csajszim is tiszta nyűgi,bizti a front.De lehet ám az is,hogy a fogcska jön,mert akkor is ezt szokták csinálni,hogy nem esznek,meg hisztiesztik.:)
2009. máj. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
esetleg megváltozott a tej íze? ez attól is lehet, hogy esetleg megint teherbe estél. A barátnőm mikor még nem tudta, hogy megint terhes, a babája leszokott a ciciről, elutasította, kdierült azért, mert rosszabb íze lett a tejnek, és ez a másik babam iatt volt. Okosak a babák :)
2009. máj. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
amúgy a szoptatás önmagában még nem biztonságos fogamzásgátló hatással bír. A párom egy két hónapos volt, mikor már terhes volt a másikkal az anyukájuk, és így egy év sincs egészen köztük, csak 11 hónap :)
2009. máj. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A tehesség kivan zárva mivel nemcsak a tejcsi hanem semi más se kell neki.
2009. máj. 14. 20:44
 6/7 Nikcsi ***** válasza:
Nalunk akkor volt ez mikor fogzott. Az elso ketto kibujasat megelozoen nem volt hajlando kanalas eteleket enni es meg utana ugy 2 napig. Szerintem a foga jon. :)
2009. máj. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
holnap 29 fok lesz ma meg 11 fok volt !! talán azért!
2009. máj. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!