Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen "játékokat", elfoglalts...

Milyen "játékokat", elfoglaltságokat javasoltok 6-8 hetes nagyon figyelmes de anyaigényes babának?

Figyelt kérdés
Pici fiam nagyon éber, amikor ébren van, a kedvence végigjárni a lakást a vállamon lógva, és végignéz minden számára is már látható dolgot, de ez nekem elég fárasztó, főleg, ha már hosszabbakat van/lesz ébren. Kis baba játékok, zenélő dolgok még nem érdeklik, csak 2-3 percre kötik le. A kezeit lábait még nem ismerte fel. Ének zene eddig nem úgy tűnt, hogy érdekli. Szeretném valahogy szórakoztatni, hogy az ébrenlétje ne unatkozós sirós legyen (mert sir, ha unatkozik), de attól is félek, hogy túl sokat nyaggatom. Minden már bevált ötletet szivesen veszek!!
2009. máj. 14. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mikor meguntam a sétálgatást vettem fitness labdát,azon rugoztunk!
2009. máj. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

ha szeret nézegetni fogj egy fehér kartonlapot és ragassz rá fekete, párhuzamos csíkokat. aztán fogj egy másikat,arra meg fekete hullámosan futó csíkokat ragassz. imádni fogja és a látását is fejleszti (fókuszálást,figyelmet fejleszt és a pici babák imádják :) )

kipróbálhatod,hogy a kezébe teszel egy pici,könnyű csörgőt,és ahogy mozog a keze csörgeti,az én kisfiam ezt is imádta.

2009. máj. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ebben a könyvben hónapról-hónapra találsz készségfejlesztő játékokat

2009. máj. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a picikének a bátyja készített papírból egy babát és alufóliát tekert rá. mert gyönyörűen csillog!!

És fújj neki szappanbuborékot!!!

2009. máj. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20:15 nek üzenem: Csak én nem tudom megnyitni ezt a pdf-t?
2009. máj. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én sem pedig nagyon jó lenne
2009. máj. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem működik,adobe reader kell a megnyitásához (először mentsétek a gépre egy mappába) köszi a linket!!
2009. máj. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket! Még irjatok sokat légyszi :)

Én is meg tudtam nyitni a pdf-et a Cél mentése másként opcióval, köszönöm!

2009. máj. 14. 22:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!