Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » MEddig szokás a baba ruháját...

MEddig szokás a baba ruháját vasalni, mosni külön?

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 15:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én még mindig külön mosom a lányom cuccait a miénktől, pedig már két éves. Nekem így van megszokva.

Az övét folyékony mosószerrel mosom, de semmi márkással, meg egyszerű öblítővel. Bár mostmár a miénket is folyékonnyal szoktam, de ilyen olcsóval.

Mondjuk én most keresek vmi jó mosószert vagy folteltávolítót a foltokhoz. Mert aztán mostmár egyre több van!

De pl vasalni nem szoktam. A kicsiét akkor vasaltam ki, ha igényelte az anyag nagyon mert látszott rajta, mielőtt szükség volt rá. Pl pólyahuzat még régen, textilpelus feje alá, olyan ruha.

De pl a miénket sem vasalom. Mielőtt kell és megyünk valahova akkor kivasalom.

Amúgy meg próbálok olyan ruhákat vásárolni amik nem gyűrődnek.

Igaz sokan azért vasalnak mert fertőtlenít, de nekünk idáig még nem volt ebből gond hál Istennek.

2009. máj. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Úgyhogy addig mosd, vasald külön amíg te jónak érzed. Ha meg egybemosod és látod hogy nem jó a kicsi bőrének, akkor max újra majd különmosod.

2009. máj. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is külön mosom, folyékony mosószerrel, öblítő nélkül. Csak a textilpelenkákat és a bodykat vasalom (bár néha ez is elmarad, mert egyszerűen nem jut rá időm).
2009. máj. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!