Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kislányom lassan 4 hónapos....

A kislányom lassan 4 hónapos. Mivel lehetne őt lefoglalni, hogy egy kicsit a dolgomat is csinálhassam?

Figyelt kérdés
Igazából csak karban van el,úgy is csak ha mászkálok vele.(tudom én rontottam el).
2009. máj. 14. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Tedd le, de úgy, hogy lásson téged. Jó erre a bébihordozó, járóka. Ha lát, akkor egy idő után ellesz. (Addig pedig ki kell bírni)

Fontos is lenne, hogy lassan elkezdeje magát foglalkoztatni, csak nézelődjön, játszon a kezével, valami kis játékkal amit fogdoshat.

Igy csinálhatod a dolgodat, néha beszélsz hozzá, énekelsz neki.

2009. máj. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az én lányom 3 hónapos kapott tőlem egy nagy járókát benne mindenféle csörgő színes csodával oda leraktam először 15 perc balhé aztán csak 5 és 3. nap már vígan el volt de oda rakd a járókát ahol láthat téged. nagyon sok baba élvezi azt a játékot amit ha hasra raksz állat ha megfordítod akkor tükör az én lánykám sikítozik mikor azt megkapja és vígan elalhat a járókában csak be kell takarni.az én tippem ennyi nekem ez vált be
2009. máj. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
fokozatosan próbáld leszoktatni a földre. tedd le, akár úgy, hogy az öledben van, és játszatok. nézegessétek a plussállatokat, vagy zörgessétek a csörgőt, vagy ilyenek, ami kéznél van. aztán próbáld letenni, hanyatt, vagy hason. csíkizd, tornásztasd, énekelj neki, játszatok együtt. add a kezébe a dolgokat, meg ilyenek. aztán egy idő után próbáld elmagyarázni neki, hogy kicsit kimész, addig csinálja egyedül. először csak egy két percre hagyd ott. nem baj, ha sír, kicsit hagyd. előbb utóbb megúnja, ha érdekes játék van a közelébe. ha nem hagyja abba menj vissza, játszatok megint, és megint menj ki! eltelik majd néhány nap, de rájön, hogy mndig visszajössz hozzá, így egy idő után nem fog ordítani azonnal, ha eltűnsz. a lényeg, hogy ne osonj el mellőle, mert akkor megijed, hogy elveszített. mindig szólj neki, hgy kimész, mindjárt jössz. mindig ugyanazt mondd neki ilyenkor. ő meg fogja szokni ezeket a mondatokat, és tudni fogja, hogy ez azt jelenti, te elmész de visszajössz! kitartás! a játszószőnyeg is sokat segíthet, ebben a korban már egész jól elvolt vele a fiam.
2009. máj. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!