Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbaba mellett hogyan lehet...

Kisbaba mellett hogyan lehet szexelni?

Figyelt kérdés
7 hetes a kislányom. Képtelen vagyok úgy elengedni magam, mint előtte, az pedig elengedhetetlen a szexhez. Vele egyszobában gáz, külön szobába rakva, meg még nagyon aggódom, hogy nem látom. Ti, hogy oldottátok meg?
2008. márc. 25. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Hát ne ragaszkodjatok ti a hitvesi ágyhoz ;) Máshol is lehet. Van ismerősöm, aki külön szobába tette a picit, ám mellé tett egy szivacsot, azon aludt ő. Így megoldható, hogy a férjjel kezdj, és a babánál aludj ;)
2008. márc. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
még nincs meg a baba, de nekünk lesz a kiságyánál nekem fenntartva egy kanapé.így én a párommal fogok elkezdeni "aludni" és a babánál ébredek majd.
2008. márc. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerinetm ez nem szobaszám kérdése ha majd annyira kell a férjed akkor aztán bárki lehet ott :)) gratulálok a babátokhoz
2008. márc. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gyakorlati megoldásokat én is tudok. A kérdésem az volt, hogy lelkileg hogy megy ez, hogy aggódás és ellazulás...
2008. márc. 25. 12:25
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

Szia!

sajnos, nekünk olyanok a körülményeink, hogy egy szobában lakunk a babával, így a szex is vele egy szobában történik. Én sem tudtam elképzelni, hogy hogy lehet megoldani, de a szükség nagy úr! Este, mikor a baba már jó mélyen alszik, akkor elég jól el tudok lazulni, bár mindig bennem van, hogy biztos most ébred fel, vagy most sír fel. Mivel nem vagyunk hangosak, eddig működött.

2008. márc. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%

Ha olyan a babátok mint az én fiam volt, akkor nagyon nehéz lesz:(

A fiam mindig pont akkor ébredt fel amikor apának orgazmusa volt..., egy idő után már nem is akart szeretkezni-mert tudta, a gyerek úgy is riaszt...Eléggé rányomta a kapcsolatunkra a bélyegét-na nem lett vállás, csak nekem hiányzott ő, Ő meg sz@rul érezte emiatt magát.

Aztán különszobába került a fiam (igaz, akkor Ő már nagyobb volt- 4 éves), alakultak a dolgok.

És most megint babánk lesz-és velünk egy szobában fog lakni. De amint kész lesz a szobája, költözik:)

2008. márc. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!