Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tiszta mancsos lett a rizs...

Tiszta mancsos lett a rizs amit a babámnak főztem. Jó ez így is?

Figyelt kérdés
Próbáltam jó szétfőzni,utána leöblítettem folyó víz alatt és kevertem hozzá üveges barackot meg hígítottam baracklével de így is mancsos,nekem nem ízlik.Adjam oda a babámnak ha ő megeszi?
2009. máj. 14. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
milyen az a mancsos ?:-))) jó neve van, de elképzelni sem tudom, milyen lehet az most. amúgy szerintem próbáld meg nyugodtan odadni neki, végülis a rizs rizs marad:-) ha nem jó biztos kiköpködi ugyis.
2009. máj. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A mancsos rizs az olyan ragacsos.Mint amikor a rizseshús úgy összeáll egy darabba.Bocs hogy így írtam,még a párom sem tudta miről beszéltem:)))
2009. máj. 14. 11:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Ismerős állag:) nekem mindig olyanra sikerül ha nem gyorsrizst használok az utóbbi időben. A picur nem állagra, ízre válogat. Pláne ha össze is kenheti vele magát. Kóstoltasd meg vele, és ha megeszi, akkor semmi baj.
2009. máj. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
óóó, attól ő még megeszi:-) nem válogatnak, főleg ha éhesek. én néha elnézem a bébikajákat, hogy azok micsoda trutyik:-) na meg az ízűk... a fiam meg tömi magába:-)))
2009. máj. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,remélem majd ízlik neki.
2009. máj. 14. 11:51
 6/8 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem hogy mennyi idös a babád mert én is szeretnék már adni rizst de nem tudom hogy lehet e 6 honapos mult
2009. máj. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem adhatsz neki ha elmúlt 6 hós. jó puhára főzd meg, és turmixold össze valamivel neki! mióta esztek és miket? ha már evett mindenféléket, krumpli, zöldségek ,gyümik, akkor nyugodtan kiprbálhatod a rizst!
2009. máj. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
köszi szépen már négy honapos korátol eszik és már minden zöldség félét adok neki jo hogy irtál mert akkor legaláb tehetek bele egy kis rizsát is a föziébe
2009. máj. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!