Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiús anyukák! Nektek melyik...

Fiús anyukák! Nektek melyik pelenka vált be?

Figyelt kérdés
A két lányomnál a pampersre esküdtem,de a kisfiamnál lehet hogy váltani kell.Éjjel egyszer biztos,de sokszor van,hogy kétszer is cserélnem kell.Várom a válaszokat,előre is köszönöm :)))
2009. máj. 14. 08:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekünk a kezdetektől a Pampers Slap&Play vált be.
2009. máj. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
használtunk már olyan 60 félét, most a rossmannos látszik befutónak. 1 éves kisfiú.
2009. máj. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Húúúú! Köszi a gyors válaszokat:) A kukira vigyázok :)A kisfiam 5 és fél hónapos(ez kimaradt)Kb. 3-4 hónapos koráig többször volt kaki éjjel,akkor nem volt ideje a pisinek kifolyni:)A liberót nem merem megpróbálni,mert a kórházba kiütéses lett tőle.De majd válogatok .Köszönöm :)))
2009. máj. 14. 09:47
 14/15 anonim ***** válasza:
szia, az én fiam 5hós és bizony éjjel van ám pisi... nekünk végül a lila tesco-s vált be, ebből nem folyik ki...
2009. máj. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon bevált a lila színes tescos.Simán bír éjszaka 12 óráz is.Pedig rendesen teli szokott lenni,most már nem annyira,mert kezdjük az éjszakát átaludni(3 hós).De nem tettem tisztába éjszaka csak kb.6 hetes koráig.
2009. máj. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!