Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiús anyukák! Nektek melyik...

Fiús anyukák! Nektek melyik pelenka vált be?

Figyelt kérdés
A két lányomnál a pampersre esküdtem,de a kisfiamnál lehet hogy váltani kell.Éjjel egyszer biztos,de sokszor van,hogy kétszer is cserélnem kell.Várom a válaszokat,előre is köszönöm :)))
2009. máj. 14. 08:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
én pamperst használok, nem volt gond. viszont éjszakára egy mérettel nagyobbat szoktam rá adni mikor 4-5 hós volt.főleg olyankor, mikor mondjuk még a 3-6 kilósat használtuk, de már 5-6 kilo körül volt a fiam. akkor már a 7-18 kilost adtam rá éjszakára, és így ne mvolt gondunk a cserével. most már 8,5 kilo, a 7-18 kg-t használjuk, nincsen baleset éjszaka.
2009. máj. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
5 hónaposak vagyunk, mi Pampers active baby-t használunk, 4-9 kg-ig. Kb 7 kilós a fiam, de még éjszakára is jó, nem szokott baleset lenni.
2009. máj. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
a sógornőm mindkét fiánál liberót használt, az unokatesóm viszont váltogatta ezeket: pampers, libero, huggies - mikor mi volt akciós
2009. máj. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nekünk se volt jó a pampers, és liberora váltottunk.nagyon szeretjük.

most 2,5 hónapos a babám 7 kg és a 3-ast használjuk.

2009. máj. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az első 4 hónapban csak Libero-t használtam,

azóta nappalra DM-est,éjjelre pedig marad a Libero!

A 2.hónaptól nem kellett éjjel pelust cserélnem.

Mindig úgy veszek pelust,hogy pl.amikor a kisfiam 5 kg volt,akkor már nem a 3-6 kg-ig pelust vettem,hanem az 5-8 kg-ig valót.

Most 7,5 kg és már a 4-es Libero-t vettem neki.

2009. máj. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

3-4 hónapos koráig jó volt bármelyik Pampers vagy a Huggies is, azóta csak a Libero vagy a Pampers aktive Fit (az Elmo-s).

Kicsit drágábbnak tűnik, de összevetve mégsem, hiszen így nem érhet meglepetés.

2009. máj. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem nappal tescos van rajta éjszaka pedig huggies.Nagyon ritkán van baleset.
2009. máj. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nálunk Huggies vagy Libero. A Liberot jobban szeretem, mert sokkal puhábbnak tűnik, de külföldön élünk, itt nem forgalmazzák, sajna csak a nagyilátogatáskor használhatjuk.

De a Huggies-nél sem volt sok baleset a fél év alatt, egy kezemen meg tudnám számolni, hogy hányszor öltöztettem át a fiamat emiatt.

Viszont próbáltam pampers-t és a tesco-s lilat, meg két saját márkás itteni terméket és egyik sem jött be.

De ez nagyon baba függő.

2009. máj. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szia.Mi is kipróbáltunk már sokfélét,de igazán ami bejött az a Rossmanos és a lila Tescós pelus,a Liberó is jó volt meg a Huggies(a drágák között),de nem mindegy,hogy mennyit költünk,ugye:D.Nem ázott át még egyik sem,de a kukira figyelj,hogy mindig lefelé legyen.

8hós manó anyuja

2009. máj. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mi pampers-el kezdtünk, de minden folyt belőle. Azóta Libero-t, vagy huggies-t használunk, mindkettő nagyon jó (én a huggies-t egy picit jobbnak tartom), azóta semmi 'baleset'. 9.5 hónaposak vagyunk.
2009. máj. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!