Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Van még rajtam kívül...

Anyukák! Van még rajtam kívül más is itt, ilyen későn, aki az éjféli etetést várja és addig már nem fekszik le?

Figyelt kérdés
2009. máj. 13. 23:40
 1/8 Nikcsi ***** válasza:
100%

Persze. :)

En is igy voltam a gyerek 3 hos koraig, nem akartam elobb lefekudni, mert utana nagyon nyugosen ebredek. Most mar nem igenyli (6 hos) csak hajnalban, de en mar ugy megszoktam, hogy akarnek se tudnek elobb lefekudni. :)

2009. máj. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

aham :) úgy látom akkor nem vagyok egyedül :D

az éjféli után már általában kibírja reggel 6-fél7-ig

6 hetes

2009. máj. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De jó!! :-))
2009. máj. 13. 23:54
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Na, az én drágám már 6,5 hónapos, de én azóta szoptatom éjszakánként többször is. Persze a teljes igazsághoz az is hozzátartozik, hogy én "előző életemben is" :))) éjjeli bagoly voltam, így nehezemre sem esik kivárni az 1 órási etetést. Ez viszont - így félév után egyértelműen -, azt vonja maga után, hogy napközben muszály aludnom vele legalább egy fél órát, vagy többet. Ugyanis az 1 óra után jön a 4 órási etetés még... :))) 1 szoptatós mami

2009. máj. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nahat! En azt hittem, hogy csak egyedul vagyok igy :))

2ho-s baba anyukaja

2009. máj. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

:-) Én a fél 2-t várom!

Akkor szopizik még a Drága egy nagyot!

Így kényelmesebb, mert éjfélnél előbb nem kerülnék ágyba, és így nem ébredek fáradtan! :-)

2009. máj. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

ugyan nem voltam a fórumon, de én is mindig fent vagyok éjfélig. akkor eszik még egyszer a fiam, utána 5-ig alszik, akkor kelünk:-( Én ilyenkor tanulok, mert napközben nincsen rá időm!

Azért pihenjetek is:-) főleg a 2 hós baba anyukája! később nagyon kimerült leszel, ha most nem alszol sokat!

2009. máj. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Szia. Amikor még nagyon pici volt a babám, és 3 óránként evett, akkor Én is megvártam az éjfélt, csak azután feküdtünk le (párom is bevárt mindig).
2009. máj. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!