Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes babám nemtud este...

6 hetes babám nemtud este elaludni. Hogy segítsek neki?

Figyelt kérdés
Általában 8-9 körül fürdik, utána eszik, és éjfélig csak sír. Akkor viszont, mintha elvágták volna. Szerintem legtöbbször a hasa fáj, mert nagyon fájdalmasan sír, és kézben sem igazán nyugszik meg. Nem nagyon kapkodom föl, csak amikor már nagyon ki van bukva, inkább az ágyában simogatom, beszélek hozzá. Segítsetek,hogy hogy tudnám hamarabb elaltatni!
2009. máj. 13. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
dajkálgasd, mesélj neki, vagy tegyél be egy lágy zenét, ne gyorsat, mert attól gyorsan felébred.Az én lányom egyéves elmúlt 23 óra van és még mindig nem alszik.Már betettük az ágyba, de még mindig nyomja a sódert:)
2009. máj. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

kérj a gyógyszertárban valami homeopátiás bogyót,de a gripe water is nagyon jó pocira.. ami még nekem bevállt bár nem olcsó: szintén gyógyiban lehet venni beddy bear nevű állatkát,levendulás,fel kell mikróban melegíteni,és betenni a baba mellé.. meleg és illytos,nyugtató,fiam mai napig csak úgy alszik,ha evés után jön a meleg kacsája:) már öleli is magához,aztán bedobja az ágyba ráfekszik és akszik


én 3600-ért vettem,de a legjobb befektetés volt

2009. máj. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én bogyó helyett dalt mondok.Dúdolj neki,ez még a legálmatlanabb babát is álomba ringatja:)
2009. máj. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha hasfájás miatt nem alszik, akkor dúdolhatsz neki reggelig:-) szerintem kérj tanácsot a dokitól, védőnőtől. Sokat segít az édesköménytea is /babatea/, ez nyugtatja a hasat és segíti az emésztést. Tornásztathatod is, a lábát nyomd fel a hasa felé, vagy simogasd körbe körbe a pociját /óramutató járásának megfelelően/. Ha semmi nem segít, akkor Espumisan cseppet is adhatsz neki. nekünk annak idején a doki javasolta, hogy a délutáni etetések alkalmával adjak neki mindig 5-8 cseppet. nálunk nagyon bevált, elmaradtak a 6-tól 11-ig tartó folyamatos ordítások:-)
2009. máj. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a jótanácsokat! Próbálkoztam már szinte mindennel, de elég reménytelennek tűnik. Talán majd az idő. Jó babázást mindenkinek!
2009. máj. 14. 20:43
 6/6 anonim ***** válasza:
2009. máj. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!