Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan segítsek neki elaludni?...

Hogyan segítsek neki elaludni? SOS! Tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés

Kisfiam 7 hónapos, most van nála a fogzás korszaka.....kb 1 hónappal ezelőtt beteg lettem és elkövettem egy nagy hibát....nem bírtam az éjszakázást és közénk fektettem, azóta nem hajlandó aludni a saját ágyában, csak pár órát, ha el is alszik utána, 2 óránként fent van...szeretném, ha a saját ágyában aludna....

Napközben pedig kézben, vagy babakocsiban alszik el, hogy szoktassam rá az ágyban alvásra??

Tudom, hogy én rontottam el, de ez a fogzás teljesen átalakított mindent, amúgy 2 hónapos kora óta átaludta az éjszakákat.

Köszönöm, hogy segítetek!!


2011. jan. 5. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Húzd el az altatást,csak akkor tedd le ha már majd le ragad a szeme.Akkor nem fog hosszan sírni.
2011. jan. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is a kifárasztásos módszer híve vagyok. Ha nappal ezt űzöd, éjszaka is jobban fog aludni.
2011. jan. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez egy nagy baromság!!Bocs!!!Hogy nappal fárasszuk le meg húzd az időt stb...te sem tudsz már elaludni akkor ha nagyon-nagyon fáradt vagy!Hát akkor még egy pici baba!

Szerintem mindíg próbálkozz a kiságyába,először a nappali alvásoknál!ha sír kiveszed megnyugtatod ha lenyugodott visszateszed!ha megint sír szintén vedd föl nyugtasdd meg majd vissza és ezt addig ismételd amig el nem alszik!lehet,hogy az első altatásoknál nehéz lesz de egyszer csak rájön,hogy neki újra a kiságyába kel aludni!Hidd el megéri!

2011. jan. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én sem ajánlom a kifárasztást. Az én lányomnál legalábbis nem működik. Sőt, mi akkor szenvedünk vele, ha túl későn kerül ágyba.

Azt ajánlanám, hogy tedd be az ágyba kb. alvás előtt fél órával. Szerintem a délelőtt a legjobb arra, hogy vissza szokjon. Adj neki olyan játékot, amit nagyon szeret és elvan vele egyedül. Ha szerencséd van, játék közben elalszik, ha épp álmos, és akkor már az ágyában van :D

Az én lányom soha nem aludt el játék közben sajnos, de nagyon sok anyukától hallottam.

2011. jan. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!