Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól mossam a fogát a 14...

Mikortól mossam a fogát a 14 hónapos babámnak, akinek 5 foga van?

Figyelt kérdés
És ha eddig nem mostam neki, csak naponta kitöröltem fogtörlő nedves kendővel, az szerintetek elég hatékony? Szóval nem okoztam neki, bajt mármint a fogának?Nem látok rajta fogszuvasodást, szép fehérek a fogai.
2009. máj. 13. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
szia, én ilyenkor már tejfogkrémmel mostam neki javában, szerintem kezd el
2009. máj. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én 10 honaposan kezdtem mosni, akkor volt a fiamnak 6 foga. rosszat biztos nem csináltál, a torolgetést is szokták ajánlani. azért lassan elkezdheted. nálunk már a picur akarja mosni magának, nagyon szereti:)
2009. máj. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én sem tudtam hogy lehet, egy kismama mondta hogy nyugodtan adjam a kezébe a baba fogkefét, kis aranyom dörzsölgeti, harapdálja, remélem használ is valamit :D. Én hiába próbálkoztam nem engedte:D Ma viszont láttam tejfogkrémet (Gabi)amit 1 évesen lehet használni.

8 foga van és jövő héten lesz 1 éves.

2009. máj. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,holnaptól akezébe adom a fogkefét, egyenlőre még csak fogkrém nélkül, nehogy megegye.Kicsit lelkiismeretfurdalásom van, hogy nem kezdtem el előbb amikor kijött az első foga 10 hónaposan.Aránylag elég későn jött ki az első foga, de a védőnő azt mondta ne aggódjak.
2009. máj. 13. 21:26
 5/5 anonim ***** válasza:

szia!


van olyan fogkrém nenedent amit nem kell kiköpni,kifejezetten piciknek van,dm-ben vettem,van hozzá újjrahúzható fogkefe,de ennyi idősen már mehet pici fogkefével.. az enyémnek én 2 fognál már elkezdtem,aztán 1évesen már a fogkefével imádja

2009. máj. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!