Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babátok szeret enni?

A babátok szeret enni?

Figyelt kérdés
Én úgy veszem észre, neki csak létfenntartás. Persze szeret elidőzni a cicin, meg ha nagyon muszáj, akkor gyorsan-gyorsan kell neki, de különösebben nem erőlteti meg magát. Ki is kell pótolni táppal, de úgy látom, hogy azt a picit még meg tudná szopni, ha akarná. 3 és fél hónapos. Lesz ez még jobb is?
2009. máj. 13. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy lesz,sok ilyen van.Ne aggódj!Majd később biztos fog enni többet.Csak legyél türelmes,ne izgulj!

Az én fiaim nagyon sokat ettek,most várom a kislányunkat,reméljük vele sem lesz gond,de ha igen,akkor sem izgulunk!!! És te se!

2009. máj. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy én nem segítek sokat a válaszommal, mert kicsit más a szituációnk, de tulajdonképpen azt kérdezted, hogy szeret-e enni a babám.

A fiam fél éves és tápszeres volt az első perctől, mert nem indult be a tejem. Nah, ő egy haspók, amióta megszületett. Az első két hónapban naponta 7-8 evés volt és nem kis mennyiség, tény, hogy viszonylag nagy súllyal is született.

Éhesen ébredt, sírva, egy perc nem sok, annyi türelme nem volt és habzsolt.

A habzsolás megmaradt, de két hónapos kora óta már csak öt evés van óramű pontossággal, addigra készülnöm kell, különben nagy hangzavart csak. Nem késhetek.

Azt hittem, hogy a hozzátáplálással romlani fog valamit az étvágya, de szó sincs róla, nem sok mindent eszik még, mert még az elején vagyunk, de mindent jó étvággyal, gyorsan.

Nem tudom, hogy meddig lesz ez így, de változhat.

A keresztlányom hasonlóan jó evő volt, most már két éves múlt és alig eszik, folyamatosan orvoshoz hordják, mivel nagyon sovány és nem fogad el semmit. Baja elvileg nincs, csak rossz evő. Remélem, hogy ez nem családi örökség...

Szerintem javulhat a helyzet nálatok, főleg, ha majd megkezdődik a hozzátáplálás és lesznek kedvenc ízei.

2009. máj. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

az én babám kifejezetten nem szeret enni, szükséges rossz

újszülött korában sem akart enni

egyáltalán nem hozza lázba ez a dolog, nem is nagy súlyú...

abszolút nem is jelzi, hogy éhes, nem kéri soha az ételt

van ilyen, bár elég sz...r

2009. máj. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!