Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » El mennél Maloorca-ra 2kicsi...

El mennél Maloorca-ra 2kicsi gyerekkel?

Figyelt kérdés
A Párom márciustól kinnt kapott állást határozatlan időre(napkollektorozik),nem ki költözni szeretnék csak valamennyit kinnt lenni vele,áprilisban mennénk a fiunk akkor lesz 3 éves a lányunk meg 8hónapos.Az ovi csak szeptemberben kezdődik.Így is alig látjuk apukát 4 hetente 1 hétre jár haza és ott is úgy lesz.Kimennétek egy hónapra két gyerekkel?ha igen ha nem MIÉRT?Köszönöm a válaszokat.
2011. nov. 29. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki hát! :)
2011. nov. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szallas megoldott akkor kimennek. Sok magyar van ott is, akik vallalnak babysitterkedest, igy apucival egy-ket este romantikazhattok is kettesben.
2011. nov. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha ott is egyedül maradnék-mert írod h ott sem látnátok sokat apát,-akkor én egy kicsit félnék,2 gyerekkel még itthon sem könnyű,nemhogy tök idegenben...De ez csak én vagyok:)
2011. nov. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mint a szél. mi is voltunk már 8 hóssal és 2 évessel külföldön és minden oké volt. mondjuk min. az egyikőtök beszéljen jól angolul. anélkül nem mennék sehova.
2011. nov. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem,hogy ott is 4 hetente járna hozzánk,hanem hogy most Németországból is 4 hetente jár haza meg Mallorcaról is 4hetente járna haza,ide Mo-ra.Ott minden este együtt aludnánk:)
2011. nov. 30. 07:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kérdés. :-)
2011. nov. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én félek a kinnt léttől...
2011. nov. 30. 15:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Miert felsz? Nem egy elmaradott afrikai kis faluba mennel... En mar voltam Mallorcan (gondolom ezt akartad irni) mint turista. Szep hely nagyon,sok kulfoldi van ott. En amugy is Spanyolorszagban elek, csak a fovarosban. Elhiheted hogy semmi felnivalod nincs. Foleg ugy hogy nem lakni jonnel ki, csak egy kis vakaciora, mondjuk. Mallorcan amugy is minden a turistak korul forog, de tenyleg. Szoval szerintem nyugodtan menjetek, a gyerekek is elvezni fogjak :)
2011. nov. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!