Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos kisbaba ehet gombát?

9 hónapos kisbaba ehet gombát?

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 17:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Az egyik legnehezebben megemészthető étel, kb 2 éves korig egyáltalán nem javasolt.

2011. nov. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 krisztina27 ***** válasza:
Szerintem ne adj neki az én szópis babám 8hós lesz és még mindig fáj a hasa tőle ha én azt eszek.
2011. nov. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

És allergizál is.

2 éves korig tiltólistás. Nem vagyok teljesen híve a mostani táplálási javaslatoknak, inkább az arany középutat követem, de gombát a nagy sem kapott 2 éves koráig és a kicsi sem fog, aki most 10 hónapos!

2011. nov. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
pontosan, 2 éves kor után kaphat csak, mert nem tudja megemészteni
2011. nov. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Semmiképpen. Még két évesen se nagyon. Inkább 5-6 éves korában.
2011. nov. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
én még a 3 évesemnek sem adok...pedig nem vagyok paramami
2011. nov. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én sem tervezek 2,5-3 éves koráig adni neki!!Nagyon nehezen emészthető!!
2011. nov. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%

Babóm 8 hónapos volt, mikor külföldre költöztünk. Itt a gombát 10 hónaptól már ajánlják, én 9 hónaposan már adtam neki gombapörit, és nagyon tetszett neki, semmi baja nem volt tőle, pedig kisebb korában hasfájós volt. Nem is fájt tőle a pocija, a végeredmény a pelusban pedig átlagos volt, semmi gond nem volt vele. Ha úgyis gombás ételt készítesz, és meg akarja kóstolni, meg akarjátok Vele kóstoltatni, tegyétek. Egy falat nem a világ, meglátjátok a reakciót, és eldöntitek, Babótoknak jó-e a gomba.


Off: Egyébként a gombatermelő vidékeken meg azért szednék le Rólad a keresztvizet, mert még nem adtál gombát babódnak, és, hogy miket mondasz a gombáról. :DDD

2011. nov. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Tul azon, h nehezen emésztheto, allergizál is - és ez komolyabb kovetkezményekkel járhat.Szoval, NEM:)
2011. dec. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 B.Georgina válasza:
Nekem azt mondta a védőnőnk, hogy 5 éves koráig nem ehet gombát egy gyerek se, mert mint azt már sokan elmondták előttem, az egyik legnehezebben emészthető étel.
2011. dec. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!