Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Telen hogyan oldjatok meg a...

Telen hogyan oldjatok meg a kisbaba hordozasat?

Figyelt kérdés
hordozokendore gondolok, a kabat, a baba feloltoztetese, kivul vagy belul...
2011. nov. 29. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
én nem vettem hordozós kabátot, így ő melegen öltöztetve overállban, én téli kabátban és a hasamra vagy hátamra van kötve mei tai-ban.
2011. nov. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is meitais vagyok, rajtam a szokásos télikabát, babámon overáll, a lábát melegebben öltöztetem, mivel az kilóg. Ha majd minuszok lesznek, felszerkesztek egy kis polárplédet a meitaira. Én a hátamra szoktam kötni, már nagyobbacska. Tök jól melegíti a hátamat :)
2011. nov. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én még elől hordozom a babómat, kendőben. Rajta az othoni cucc (hosszú ujjú body, vékony pulcsi, ujjatlan rugi)+ egy polár hosszú ujjú rugi, így bele a kendőbe, majd magunkra húzzuk apa kabátját, pont beleférünk ketten. Sál, sapi. Az utcán meg jól megnéznek (itt inkább a babakocsi a divat). :-)
2011. nov. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Kabira kötöm, overálban (egy kényelmesben, amiben tud mozogni rendesen). Ezen a héten érkezik a hordozótakarónk, csatos lesz, leegyszerűsíti majd a dolgot:)

2011. nov. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!