Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meg lehet mondani a védőnőnek,...

Meg lehet mondani a védőnőnek, hogy ne jöjjön?

Figyelt kérdés
Sajnos egy rémesen bunkó és tudálékos védőnőm van, aki csak a hibát keresi abban amit teszek és hülyébbnél hülyébb tanácsokkal lát el. Bejelentés nélkül jön, aztán lecsesz ha épp nem vagyok itthon, de már nem szeretem beengedni sem, mert csak elbizonytalanít és felidegesít. Megbántani nem akarom, de el tudom látni a 2 hónapos kislányom és nem szorulok a segítségére. Hogyan csináljam, hogy ne sértsem meg?
2009. máj. 13. 11:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Akár hatósági személy a védőnő, akár nem, a lakásodba senkit sem vagy köteles beengedni!!!!! (csak a rendőrt házkuti paranccsal)
2009. máj. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!