Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek melyik pelenka vált be,...

Kinek melyik pelenka vált be, és miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretném letesztelni a pelusokat, hogy kinek melyik vált be, illetve nem vált be, és miért?

3,5 éve, amikor a lányom szültem, kipróbáltuk a Huggiest, Liberot, Pamperst, de ezeken kívül a DM-nek és a hiper-, szupermarketeknek is vannak már saját márkáik.

Most várom a 2. babám, és kíváncsi lennék arra, hogy ár-minőség arányában melyiket érdemes megvenni, hisz nem mindig a legdrágább a legjobb.


Válaszaitok előre is köszönöm! Üdv!


2009. máj. 13. 10:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

mi próbáltuk a pampers sleep&playt. elég jó volt, amíg feküdt egyhelyben. szóval kb 3 hónapig. közben néha becsúszott 1-1 csmag happy, tesco, amik nagyon szarok. aztán jött a dmes, ami jó, csak átázik.:))

most rossmannt használunk, eddig jó:))

tesóm a huggies-ra esküszik. mást nem is használ.

2009. máj. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi is végigteszteltük szinte az összeset, nappal a Babydream-nál maradtunk(Rossmann), éjjel a Libero a befutó:)
2009. máj. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a Tescos pelus vált be, nem a gazdaságos, hanem lila színű színes termék. Árban is megfelelő és sokszor akciós. A Spar pelenka viszont nagyon vékony, az többször is átázott nálunk, pedig elég gyakran cseréltem. Eleinte vettem Pamperst és Liberot is, azok se rosszak, de árban olcsóbb a tescos és minőségben majdnem ott van.
2009. máj. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Szerintem olvasd el, érdemes!

2009. máj. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Huggies-t használok születésétől kezdve, más nem is kell. Pampers, Libero egyszer volt rajta mindkettő, de minek... Össze se lehet hasonlítani. Pedig a Huggies az olcsóbb. Nincs agyonreklámozva, azért.
2009. máj. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
10 hónapig csak pamperst használtunk, aztán volt akciós a tescó lila csomagolású pelus, gondoltuk kipróbáljuk 1600 Ft-ért, miért ne. Hát stinte egy az egyben pampers, csak kicsit merevebb az eleje, de abból se folyik ki soha. Már bánom, hogy előbb nem próbáltam ki, sok pénz megspórolhattam volna...
2009. máj. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

3 hónapos a babám. Mikor megszületett,1-es Huggest használtam 3 hétig, majd3 hétig 2-es huggies, majd jött kettes liberó, mert a 2-es huggies kicsi lett a hármas pedig nagy. Most 3 hós 5 kiló, s 3-as huggies. Nekünk ez nagyon bevált, gumis a dereka, így nem folyik ki, néha a combjánál kijön ha nagyon nagyot kakál, de az kifolyt a liberóból, Huggiesból pampersből is.

Olcsó pelenkát én megmondom nem találtam míg pici volt a baba, mind 1000ft/30 db, még a kettes is ez árkategóriába sorolható, a 3-as méretnél lehet már észre venni hogy van drágább olcsóbb, a Huggies a legolcsóbb szerintem a márkás pelusok között, s tán a legjobb is.

Lila tescosat ki akartam próbálni, de én nem találtam csak olyan árban mint a Huggies, akkor inkább vettem ezt, mert ez bevált.

2009. máj. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én próbáltam a liberót és a pemperst is, de mindig kifolyt valahol. Most a lila tescost használjuk, és szuper! Kár, hogy hamarabb nem próbáltuk.
2009. máj. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kezdetnek vetetm Pamperst. Utána Liberót. Aztán Huggist. Nálunk mindegyik nagyon gyorsan elfogyott, és nem is vette mtöbbet egyikből sem, mert anyatejes kisfiam híg kakija mindegyikből szó szerint folyt ki vagy oldalt vagy hátul. Teljes nagygenerállal végződött minden kakilás. Ekkor határoztam el, ha úgyis kifolyik, akkor jó lesz az olcsó pelenka is. Tesco színes és a DM-es pelust váltogatjuk. Még van egy 15%-os DM-es kuponfüzetem, tehát most is azt veszek. De a tesco-s is most potom árban lesz. Lehet, hogy arra is beruházok.

Azóta annyi a változás, hogy már nem folyós a kaki, de maradtunk az olcsó pelusnál.

2009. máj. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm az eddigi válaszát, ha elég sok jön össze, lehet, hogy összegzem, és kiteszem a statisztikát. :)


Egyben szeretném kérni a lepontozó(ka)t, hogy ne húzza/húzzák le a válaszokat, mert kérdésem eléggé szubjektív volt, és mindenki a saját tapasztalatát írta meg. Ezt kétségbe vonni pedig - szerintem - udvariatlanság!

Köszönöm és üdv!

2009. máj. 13. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!