Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan oldjam meg a kisbabám...

Hogyan oldjam meg a kisbabám oltását? Valami megoldás?

Figyelt kérdés
3 hónaposat kapja,multhéten kellett volna kapnia de megvolt fázva igy elmaradt!ma kellene vinnem,és most elszégyelheném magam de nemtudom,hogyan vigyem el,mert esős az idő,nincs pénzem se hogy vegyek esővédöt,plusz akkor egyedül kéne hagynom a picit azt meg nem fogom,taxira sincs pénzem és a doki elég messze van!ilyen esetbe ki lehet hivni a dokit vagy azért is fizetni kell?Tiszta szerencsétlen vagyok,meg felelötlen,hogy nemgondoltam erre elöbb....
2009. máj. 13. 08:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha odaszólsz telefonon hogy közbejött valami (nem kell részletezni)nem fognak haragudni adnak egy másik időpontot. nem nagy tragédia ha még csúszol pár napot.
2009. máj. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha kihívod akkor azért fizetni kell. Nem tudom milyen viszonyban vagytok, nálam sokszor előfordult, hogyha éjszaka hívtam ki, hogy nem volt itthon készpénz. akkor megmondtam neki (mivel kártyával nem tudok nála fizetni) hogy másnap majd bedobom neki. Szerintem nyugodtan kérdezd meg.
2009. máj. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Van ilyen és nem vagy szerencsétlen! Szólj oda telón ha tudsz, de ha nem az se baj! Majd mikor tudsz vagy telóz vag mennj fel. Nem kell tudtommal sem fizetni.

2009. máj. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kösz csajok!lehet oda telefonálok,csak az a baj,hogy a multkor is megjegyezték,hogy mindenképpen bekell tartani az időpontot mert csak egy hónap mulva lenne megint,de az oltás meg ugye nem csuszhat többett,mert már igy is késve vagyunk
2009. máj. 13. 09:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi két hetet késtünk az első oltással. Kettő oltás között négy hétnek el kell telni, szerintem ha több lesz, hát a következőnél majd megvárják a négy hetet. Nem vagy szerencsétlen, sajnos ilyen világ van. Szólj oda, hogy nem tudod elvinni, és adjanak másik időpontot. Inkább egy "lecseszés", mint kiviszed és más miatt megfázik.
2009. máj. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nyugodtan telózz oda, a fiam 2 hónappal később kapott oltást, mert dokit váltottunk. semmi nem történt. meg kell, h értsék.
2009. máj. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!