Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetes fiamnál azt vettem...

7 hetes fiamnál azt vettem észre, hogy néha megremeg a lába? Amikor felveszem vagy fogom, lehet, hogy megnyomok egy ideget? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2009. máj. 13. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szia! ez ebben a korban természetes idegrendszeri éretlenség lehet. általában elmúlik. ha mégsem, a doki javasolni fog magnézium, vagy kálcium pótlást.

magadtól semmiképp ne adj neki semmit, mert mindkettő megterhelő a vese számára, ha nem szakszerűen, szükség szerint adagolják.

szóval ne aggódj, nincs probléma a babáddal!

2009. máj. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A picimnél jó kéthós volt, mire elmúlt. Tényleg némi idegrendszeri fejletlenség, semmi extra. Csak én is frászt kaptam tőle:( szopizik? Én elkezdtem enni a magne b6- ot, egy hét alatt elmúlt neki, szerintem átment a tejciben a magnézium és segitett. Ezzel nem ártasz, max nem használ, de egy próbadobozt megér !
2009. máj. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2009. máj. 13. 09:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt ilyen, főleg ha erőlködött, kakilt pl. Én is nagyon megijedtem; hívtam is a védőnőt. Mára már el is felejtettem...most, hogy írtad eszembe jutott:)

Jó babázást!

2009. máj. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!