Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetek ha orrfolyása van...

Mit tehetek ha orrfolyása van a babámnak?

Figyelt kérdés
3 hónapos babámnak tegnap óta szörcsög az orra, főleg szopizás közben észrevehető. Ha elindul az orrfolyása az orrszíváson kívül tehetek még valamit? Porszívós orrszívóm van azzal szívom ilyenkor az orrát de még csak nagyon kevés váladék jön ki.
2009. máj. 13. 07:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Neked is azt tudom írni, amit amott is leírtam. Sóoldatos orrspray-t fújd kupakba, és cseppentsd a baba orrába. Ettől fog kapni levegőt. :)
2009. máj. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jó homeopátiás készítményeket lehet kapni, érdeklődj a gyógyszertárban, nekünk is beváltak!
2009. máj. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Neked is azt tudom írni, amit amott is leírtam. Sóoldatos orrspray-t fújd kupakba, és cseppentsd a baba orrába. Ettől fog kapni levegőt. :)
2009. máj. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
bocs hogy kétszer ment el, fagyott a mozillám.
2009. máj. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
tengeri sós orrspray segít a legtöbbet. a homeos dolgok is jók, de nem minden babának hatnak, és állítólag nem azonnal, hanem néhány nap kell, mire a szervezetben felszívódik. Nálunk az orrspray segített, meg Cebion cseppet adtam neki!
2009. máj. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2009. máj. 13. 09:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!